Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet még rá esélyem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még rá esélyem, hogy egy lánynak én vegyem el a szüzességét, ha eddig ez nem jött össze? Jó pár dolgon túl vagyok már, de ez megmaradt a bakancslistán, mert akikkel voltam már nem voltak szűzek..

Figyelt kérdés
F33

2021. ápr. 3. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Elvben lehet.

De ahhoz az kéne, hogy ne a bakancslistád legyen, és hogy ne az legyen a fő cél, hogy szűz lánnyal legyél.

Csak úgy simán a lányt akard, függetlenül attól, hogy szűz-e.

2021. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meglepődtem, hogy elsőre értelmes választ kaptam! Köszönöm szépen, ment a pipa!
2021. ápr. 3. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet - ha fejben összeszeded magad hozzá és nem csak "f" leszel hanem Férfi. Magyarán ha tudsz csajozni megoldható, rajtad múlik elsősorban a többi csak szerencse kérdése.
2021. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első aktusom ilyen volt. Én is szűz voltam es a barátnőm is. Teljesen véletlenül jött össze, egyikünk se tudta a másikról.
2021. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lenni lehet. Bár ma már lehet kevesebb az olyan nő aki törvényes korban még szűz.


Azonban lehet inkább át kéne gondolnod a dolgot és simán leszedni ezt a pontot.

A szűzeség elvétele nem annyira jó buli. Sok nőnek fáj de hallottam olyan esetről is ahol durvább is volt. Nem egy kellemes dolog akkor sem ha nagyon vigyázol. Persze ez nő függő is. De akkor sem látom hogy miért lenne jó kockáztatni. Ha meg a vér kell akkor meg várd meg míg a nő menstruál.

2021. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges.
2021. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét hozzá, nem lehetetlen
2022. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!