Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem merek bízni a fiúkban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek bízni a fiúkban a régi traumák miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy 3 hónapos kavarásom még 5 éve, a srác bi volt, de én teljesen hullaszerelmes voltam belé. Ő le akart velem feküdni, 1X próbálkozott, hogy bízzak benne, meg minden, de én nem mertem, egyszerűen a lehető legrosszabb dolgok jutottak ezzel kapcsolatba eszembe, hogy mi történhet majd. Az orál viszont megvolt, és a srác utána csak kihasznált természetesen, még egy csomószor akarta hogy leszpjam, úgy, hogy ő nekem nem csinált semmit sem. Természetesen én megtettem neki, mert úgy éreztem, hogy életem szerelme, de aztán mikor egy másik lánnyal láttam az orrom előtt kavarni, hogy előtte hitegette nekem, hogy ő neki annyira nem is tetszik (húzta az agyam), összetörte a szívemet, de teljesen. Egy teljes évig utána megviselt, le is fogytam, kórosan sovány lettem a stressztől/depressziótól, és kihatással volt életem minden területére sajnos, az egyetemen is megbuktam (külföldre jártam akkor egyetemre).

Azóta volt egy pár hasonló helyzet (azért nem teljesen ugyanolyan, mert azokba a srácokba nem voltam szerelmes, csak nagyon tetszettek, meg nagyon szimpatikusak voltak nekem kinézetre, mindenhogy!). Például volt egyszer, hogy egy buli után felmentem egy fiúhoz, aki mellesleg rohadt jól nézett ki és odáig voltam a kinézetéért. Amúgy rendes is volt, a szobájában nagyon-nagy rend volt, és másnap délig maradtam nála, végig rendes volt velem és nagyon kedves (tudom, csak dugni akart...:D). És egyszerűen annyira rányomta a bélyegét arra, mikor nála voltam, hogy ő is biztos csak kihasznál, meg megdug és utána soha többet nem áll velem szóba és tele voltam kételyekkel, pedig így utólag ő tényleg nagyon rendes és kedves volt és sztem szex közben is végig figyelt volna rám, meg csak olyat csinált volna velem, amivel én is komfortba vagyok.

Mellesleg utána soha sem keresett, én ráírtam, mert otthagytam nála valamit a szobában, ő beláttamozta, nem válaszolt.

Mostmár tanultam és nem hagyom magamat kihasználni ilyen nárcisztikus jellemű emberknek semmilyen téren, de túl bizalmatlan lettem ennek a tapasztalatnak köszönhetően és félek, hogyha tényleg valaki komolyabban akar majd velem kezdeni, és én is vele, akkor megint csak összeesküvés elméleteim lesznek a szeretkezéssel kapcsolatban, meg a legrosszabbat fogom benne látni és elcseszem a kapcsolatot.

Azt tudni kell, hogy pszichózisom van, kezeltek/nek vele, gyógyszert folyamatosan szedek, pszichológushoz is járok, de nem hiszem hogy MINDENBEN ez a faktor lenne a hunyó, hanem a korábbi tapasztalatok is. Nem tudják az orvosok, mi a bajom pontosan, de átmeneti és akut polimorf pszichózisos zavar volt feltüntetve a kórházi jelentésemen, és a mostani dokim szerint valami paranoid-schkízishez hasonlít, de nem olyan súlyos, átmeneti depresszív állapotokkal fűszerezve (de NEM mániákus depi).

Szóval lényeg az, hogy attól félek, hogy szex közben kinevetnek, megaláznak, kihasználnak (ismét), megdugnak és otthagynak, béna leszek, hasonlítgatnak, elpletykálják a magánéletemet, ...stb.

Ismerkedni merek, abba nincsenek gátlásaim, de mikor az intimitás és a szeretkezéshez kerülnénk, akkor csak a rosszat látom a szemeim előtt.


Mit tegyek? Normális ez? Egyáltalán tegyek valamit? Tudom, van aki házasságnál szexel először. Én ezt azért nem akarom kivárni, de valahogy nagyon bizalmatlan vagyok az emberekkel. Az összessel.


Válaszaitokat köszi!



2021. ápr. 4. 01:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nehéz okosat mondani, nem vagyok szakember, de az biztos hogy nem csak a szexet illetően a bizalmat el lehet rontani. Nekem mint pasi a szexet illetően nincs ilyen gondom de az exemmel picit kényszerűségből hamar költöztünk össze, és persze ő is én is benne voltam abban hogy a kapcsolat zátonyra futott, viszont az utolsó egy év és a vége meglehetősen csúnya lett, mint kiderült eléggé anyagias és a szakítás után tudódott az is ki hogy amit elvileg ő állította hogy a közös fizetnivalóinkból befizetett, azt nem fizette be és ha nem jutottam volna a családom által egy kis anyagi segítséghez hát komoly büntetéseket és kamatokat kellett volna fizetnem. Most mondjuk esélyem sincsen ismerkedni de attól én is tartok hogy ha valaki rendes is normális is velem addig húzom halasztom a közös élet elkezdését hogy nem fog megvárni. Talán nálad is az lehet a nyerő ha nem adod magad oda teljesen egy pasinak sem túl hamar és ha nem is egy levegővel de fokozatosan elmondod neki a történetet úgy mint ahogy itt leírtad. Tudom szemtől-szembe sokkal nehezebb. Nyilván számít az életkor a tapasztalat is, én huszon pár évesen amikor a z akkori párommal összejöttünk nagoyn szerettem volna már a testi együttlétet vele de ő még szűz volt, de fél év után kezdtem mondogatni neki hogy ez így nem lesz jó mert azt érzem hogy csak húzza az időt. Nem sértegetésnek szánom ne úgy vedd de nyilván a te helyzeted eléggé különleges és amúgy is egy másabb nézőpontot kíván, és ezen ez a rossz szexuális tapasztalat nem segít. Nem tudom én ha egy ilyen lánnyal megismerkednék mit tennék mert ugye könnyű azt mondani itt a gyik-en hogy "ahh én más lennék és megérteném", az biztos hogy siettetni nem siettetném mert többre tartok egy mondjuk olyan testiségben megnyilvánuló együttlétet ahol nincs behatolás de példálul más igen vagy együtt lehet aludni és felébredni, mint egy vad gyors menetet vagy meneteket. Ha amennyire lehet bízol önmagadban és többé-kevésbé tudod hogy mit szeretnél és mit nem akkor az már nem lehet rossz irány, és csak úgy megragadt bennem hogy amennyire figyeltem (és ez nem kritika) azért sokat számít a pasik külseje számodra, nem mondom hogy adj le ebből de talán ha nem rögtön bújsz velük ágyba és próbálod őket megismerni akkor talán a csapdák is elkerülhetőek. Szurkolok hogy legyen valami használható megoldás!:)
2021. ápr. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Hú, mennyit beszéltek!
2021. ápr. 4. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Hogy tudtál szopni egy rohadt búzit?
2021. ápr. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
HA az elején elmondta hogy hombár, mégis mit vártál attól a rohadéktól.
2021. ápr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

" hullaszerelmes " és " rohadt jól nézett ki "...

Itt kezdődik a kultúra, és még csodálkozik, hogy semmibe veszik ....

2021. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az baj ha engem semennyire nem érdekel bízol-e bennem, főleg mások viselkedése és a saját döntéseid eredményeképp?
2021. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a válaszodat:), remélem, én is, hogy feloldódik valahogy ez a dolog!


#2 minek írsz ide? :D

#3 és #4 A biszexualitás nem egyenlő kizárólag a homoszexualitással. Fiúkat és lányokat IS szeret. Nem egészen megfelelő szó a "hombár" ezen téren tehát. Nem kioktatni akarlak, csak azért mondom, hogy a jövőben tájékozottabb legyél, ismerkedni is könnyebb lesz!;)


#5 Az én korosztályom és barátiköröm többsége használ szleng szavakat, nem értem ezzel mi a baj. Eddig senki nem szólt meg érte, ha néha nem a magyar irodalmárok és nyelvújítók szakszavait használom a szókincsemben, hanem a mai, kicsit fiatalosabb szleng szavakat is. Sőt. Van, aki szerint kifejezetten menő. De ha te pl ilyen beállítottságú vagy, akkor menj el pl egy irodalmi estre, vagy valami egyéb kulturális helyre ismerkedni (Zeneakadémián is nagyon tehetséges, szofisztikált hallgatók vannak, javaslom ismerkedj arra...) ;)


#6 Nem baj, mindenkinek a maga dolga, hogy mi érdekli, de ha semennyire nem érdekel az egész téma, akkor mi a francért írsz ide? Úgyis csak le foglak pontozni, a végén meg lehet tiltani is, ha tovább feszülsz. De ha ez neked jó...:D Kinek a pap, kinek a paplan. Ez a vicc jut erről eszembe

2021. ápr. 4. 12:57
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
remélem túlélem ha lepontozol, 6 voltam
2021. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 1 vagyok, tudom hogy nehéz, de az idő az azért segíthet, és szerintem ha olyan valakit találsz akivel az értelmi szint is közel azonos akkor nem lesz baj, csak nem kell sietni, (mondjuk ezt néha nekem is megmondhatnál valaki)... Amúgy meg a "hombár"-ozásra annyit tudok mondani hogy milyen érdekes sok "férfi" társam csorgatja a nyálát ha lezbikus vagy biszex lányokat lát mert az "ahh" de ha egy pasi nem biztos a szexualitásában akkor úgy lik meg ezek a "kaka-sok" mint ha ők lennének megkárosítva.. És igen, a pap-lan mint egyházi hálózat borzasztó fontos!:)
2021. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8 Egy csak egy tipp, de javaslom, hogy a szabadidődet hasznos, számodra (és mások számára is) pozitív dolgokkal töltsd, amik építenek. Minden olyat csinálhatsz, amivel nem sértessz meg másokat. Legyen az zene, rajz, tanulás, olvasás, sport, ...

Ez egy nagyon low-life-ra utal, ahogyan most viselkedsz. Én csak azért írom, hogy ne alázd tovább magadat, mert senki nem szereti az ilyen kukacoskodó fazonokat..:/

2021. ápr. 4. 13:10
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!