Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ezt ti is észrevettétek már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti is észrevettétek már?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon mindenki talált már magának szexkapcsolatot, minden 16-20 éves lány lefeküdt már 40-50-60 éves faszikkal, minden párkapcsolatban lévő ember rendszeresen hármasozik különböző emberekkel, vannak, akik még terhesen (!!!) is, és minden párkapcsolatban lévő ember fűvel fával megcsalja a másikat, nők, férfiak egyaránt, de szakítani azért sem szakítanak.

De ez csak néhány példa.


Őszintén, 2021-ben ez a trendi?

Egyáltalán mi értelme van a mai világban egy egészséges kapcsolatnak?

Ennyire elcseszettek lennének egyes emberek?


De az a vicces, hogy a való életben ezek az esetek olyan gyakran azért nem fordulnak elő, de mégis, itt az oldalon a kérdések nagyrésze ilyen kérdésekből tevődik össze.


Szóval akkor most mi az igazság?


Vagy túlságosan konzervatív lenne a hozzáállásom? Nem hinném...


És ha valaki kötekedni szeretne, nem azért írom ki ezt a kérdést, mert frusztrált lennék szexuálisan, csak a valóság az rohadtul nem ezt mutatja.



2021. ápr. 4. 11:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok megszomorodott, de elhiszem, amit mondasz. Az tuti, hogy megcsalásügyi kérdésekben a nők nem komplettek. Nem szabad itt megcsalásról érdeklődni, de válásról se nagyon, hacsak nem a bírósági határidőket kérdezzük.
2021. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt a Grimm mesék erdeje.
2021. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

No, én azért ezt nem írom alá. Tolonganak pl. a szűz fiúk, akik nem jutnak csajhoz.

Aki a valóságban megcsalja a párját, itt még az is letagadja, mert az ezt az oldalt uraló jellemóriás tinik miszlikbe szedik.

Ezrével fordulnak elő a méretükkel elégedetlen fiúk.

"az a vicces, hogy a való életben ezek az esetek olyan gyakran azért nem fordulnak elő, de mégis, itt az oldalon a kérdések nagyrésze ilyen kérdésekből tevődik össze." Nos, akinek rendben van az emésztése, nem fog a patikába rohangászni hashajtóért. Akinek rendben van a szexuális és/vagy érzelmi élete, az nem ezt oldalt böngészi naphosszat, hogy ossza az eszet.

Tudod, az emberi az a túlélésre van berendezkedve. Amikor olyan történésbe (jelen esetben olyan válaszba) botlik, ami elvárható, vagy törvényszerű, azt egyszerűen figyelmen kívül hagyja, mert a túlélés szempontjából lényegtelen, felesleges lenne a memóriát terhelni vele. Ha viszont nem várt eredmény születik, azt rögtön elraktározza, hogy később, ha a szükség úgy hozza, elő tudja kapni. Ezért aztán egy idő után úgy érzed, hogy csupa meglepő, a te felfogásoddal nem egyező válasz fordul elő az oldalon.

2021. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont olyan,minthogy a facebook jelenlétével nyilvánvalóvá vált,hogy mennyi degenerált,agresszív,tiszteletlen ember él a közvetlen és távoli környezetünkben . Ezen platform,a sok szexpartnerkereső ,stb.megjelenésével adódott lehetőség az ilyesfajta vágyak megélésére.

Régen is ugyanilyen vágyak hajtották az embereket,de nem volt nyilvános és régen is voltak nagyotmondóak,trollok.

Mondjuk nem is értem,hogy ez miért nem egyértelmű.

47 N

2021. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#14


Te vagy a kúrómasina? 7 óra, ugye? 😂

2021. ápr. 14. 11:51
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez egy hiteltelen oldal! A felhasználók legtöbbje tinigyerek 0 tapasztalattal az életről, de észt osztogatnak mindenkinek. A trágárság, az idiótizmus, illetlenség mindenperces dolog itt. Én szívesen segítek embereknek, (főleg lányoknak) illetve ha tudok ismerkedem! Pár ismerősöm akadt már innen, de még egyikkel sem találkoztam. Az ittlévők nagy része társkeresőként használja az oldalt. És a kérdés szerintem is kamu, mint majd' mindenki itt! :) Szeretlek Magyarország!
2021. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14-es vagyok.Ha unatkozol ajánlom figyelmedbe a bal,vagy a jobb markodat,csak a változatosság kedvéért,hiszen mást úgysem kapsz,ez egyértelmű.Ajánlok az anonim neved helyett egyet : " Puhapöcs " . Nem egyedi,sokan titkolják,de neked már nem kell.
2021. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#17


Miért, most mi a probléma? :D

2021. ápr. 23. 10:31
 19/20 anonim ***** válasza:
Én eddig nem olvastam túl sok olyat, amit te írtál. Pedig gyakran nézem az új kérdéseket.
2021. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy nem a gyakoritól lesz szebb a világ!
2021. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!