Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi olyan esetről tudtok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi olyan esetről tudtok, amikor valaki kettős életet él ? Mondjuk hetero párkapcsolatban él, gyerekei is vannak, de meleg kalandokban vesz részt.

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen embert ? Ez nem túl nagy teher az illető ember számára ? Hogy tudja feloldani magában ezt az ellentmondást ?

2021. ápr. 9. 01:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

És szerintetek ha az ilyen kiderülne, az mennyire okozna problémát az ő esetükben ? Úgy értem, nem kockázatos ? Nem tartanak a lelepleződéstől ?


Illetve mennyire tudják

összeegyeztetni ezt a 2 párhuzamos életet magukban ? Ha nyíltan biszex valaki, akkor lehet, hogy ez nem is okoz gondot egy párkapcsolatban ?

2021. ápr. 9. 11:23
 12/14 A kérdező kommentje:
Melegek,vagy biszexek inkább ?
2021. ápr. 9. 11:24
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

22 éves biszex lány vagyok, 3 évembe telt mire teljesen megbarátkoztam magammal, és fel tudtam vállalni. Nem volt könnyű nekem se, de egy férfinak még nehezebb, mert őket jobban megveti a társadalom, arról nem is beszélve hogy sok nőnek alapból kizáró ok a férfi biszexualitása.

Megértem hogy nem merik felvállalni magukat. Persze nem azt mondom hogy támogatom a titokban félrelépést, mert a biszexualitás nem kifogás a hűtlenségre. Sőt kifejezetten nem szeretem az ilyen biszexeket, mert miattuk könyvelik el mindannyiunkat hűtlennek és megbízhatatlannak. De valahol megértem hogy nehéz nekik. Nekem is nehéz volt, pedig az én korosztályom talán a legelfogadóbb ilyen téren.

2021. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
Egy jó haverom van akinek gyerekei vannak meg felesége és szoktunk együtt élvezkedni! Nekem is van párom.
2021. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!