Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám eldönteni kik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám eldönteni kik iránt érzek igazán vonzalmat?

Figyelt kérdés

Férfiakban semmi vonzót nem találok, egyedül a pénisz izgat valamiért.

Viszont a lányoknál évek óta érzek ilyen erős érzést, mindig is lány crushom voltak, csak lányokba voltam eddig szerelmes ami 3 plátói szerelem volt, képzeletben is mindig lánnyal képzelem el magam.

Férfaikban meg semmi nem érdekelt sosem, mind valahogy közömbös nekem, suliban régen mikor csajokkal beszéltünk kinek ki tetszik nagyon untam és mindig kérdeztem magamban mikor jönnek a csajok.

De a férfiban csak a pénisz izgat valamiért, egyedül az vonz kicsit.

Viszont félek, hogy a leszbikus szex nekem meg unalmas lenne, de szeretnék lánnyal lenni kapcsolatban.

Próbálgattam magamon, hogy elmegyek egy megbeszélt "találkára" egy kinézett férfival de olyan kínosan éreztem magam vele, hogy sosem néztem a szemébe és hamar véget akartam vetni de mikor lánnyal találkoztam mindig sosem volt ez a dolog igaz még nem taliztam igazi randira lánnyal de lányokkal felszabadultabb vagyok.

Miért van ez a zavarodottság nálam most?

Létezik ilyen, hogy szerelmileg és vonzódásilag csak lányok iránt érzek sokat visoznt férfiakban semmit nem érzek kivéve a pénisz izgat csak.

Megjegyzem szűz vagyok de úgy érzem csak is lányokkal tudnék kapcsolatban lenni, férfiak unszimpatusak valahogy a péniszt leszámítva.

Mit gondoltok erről, mi lehetek én szexualitást nézve?

21l vagyok.:)



2021. ápr. 9. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Már legalább 2x kiírtad ezt a kamu kérdést.

Aztán lebuktál, mert oda írtad véletlen egy olyan válaszod, amit egy másik kérdésed alá akartál, ahol meg az első szexre készültél a pasiddal.

Mi értelme ennek?

Most épp 21 éves vagy, a korod is mindig változik.

2021. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!