Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A transzneműek soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transzneműek soha nem lesznek abban a nemben, amiben szeretnének?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam ezen, és nem találtam rá rendes választ, vacilláltam elég sokat.

Mivel agyban lehet egy lány fiú és meg is műtetheti magát, hogy fiú nemi szervvel rendelkezzen. Viszont, nem lesz képes spermát termelni, örökké női petesejtekkel fog rendelkezni, örökké méhe lesz, menstruálni kell (persze vannak kivételek, hogy egy nő nem menstruál.).

Szóval, szerintetek a transzneműek lehetnek abban a nemben, amiben szeretnének?

(Ui.: Bocsánat, ha valami hülyeséget írtam.)



2021. ápr. 10. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Lehet de nem egy original nemiszerv lesz. A nőből férfinél a kar bőréből készítenek péniszt és eltávoltítják a méhét. A férfiból nőnél pedig a legegyszerübben megfogalmazva befordítják és képeznek ki egy úgynevezett neovaginát. Elsőnek meg annyit hogy a transznemű papírhoz és az átalakulásnál a pszichiátrián kezdődik az első lépés (és bőven megvagyunk a magadfajták nélkül is).
2021. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Eltaláltad. A tudomány jelenlegi állása szerint nem lesznek teljes értékűek, inkább technikailag olyan ez, mint egy extrém testmódosítás.

A világ egyik legborzalmasabb átka lehet eltérő szoftverrel leélni az életet...

2021. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy transz férfiak esetében a nemátalakító műtét során el szokás-e távolítani a belső nemi szerveket (méh, petefészkek), lehet, hogy ez esetfüggő, de azt azért elárulnám, hogy nem fog menstruálni az, aki tesztoszteronterápiának veti magát alá.
2021. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehet, csak esztétikai műtéteket tud csináltatni magán, amivel hasonlíthat valamennyire a másik nemhez. A csontazerkezet, izomzat, kromoszómák, stb maradnak.

Nő pedig nem attól lesz valaki, hogy van méhe, vagy menstruál. Egy rakás nőre nem igazak ezek, de attól még a testük összes sejte "nő".

2021. ápr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz se méhes, se petesejtje, se menstruációja, mivel a belső szerveket eltávolítják. Attól meg, hogy nem termel spermát meg nincs spontán merevedése nem lesz kevésbé férfi. Az impotens cisz pasikra sem mondjuk, hogy nő. Azokra sem mondjuk, hogy nő, akiknek valamilyen betegség miatt, mondjuk hererák, el kellett távolítani a heréit és már nem nemzőképes. Nem attól függ, hogy mennyire vagy férfi, hogy áll-e a cerka magától vagy nem vagy hogy teherbe tudsz-e ejteni valakit vagy nem.
2021. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!