Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyiket érdemes inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket érdemes inkább választani, latex, műanyag vagy fém chastityt/erényövet?

Figyelt kérdés

Melyiknek mi az előnye, mi a hátránya, hétköznapi viseletre melyik az alkalmasabb?

Kérem aki negatívan akar hozzá szólni az inkább ne is tegye.



2021. ápr. 13. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A műanyagnak és a fémnek egyaránt megvannak az előnyei.

Sztem a legfőbb különbség, hogy a műanyagot kissé nehezebb tisztán tartani, könnyebben "befülled", általában zárt kialakítású, úgyhogy ha rajtad van, nem nagyon tudsz tisztálkodni ott.

Egy másik különbség, hogy a fém egy keményebb, hidegebb érzés, ezáltal "biztonságosabb" érzést kelt. A műanyagnak egy további hátránya, hogy nem annyira strapabíró, egy idő után előfordulhat hogy magától szétesik.


Én személy szerint a fémet ajánlom, abból is a ketrec kialakításút, ez a legkényelmesebb sztem. Viszont egy baj van a fémekkel hogy csak egy gyűrűt adnak hozzá, a műanyaghoz meg altálabán több méretet is adnak.


Viszont annyira olcsó aliexpressen bármely típus, hogy vehetsz műanyagot, aztán ha kitapasztaltad, beruházhatsz egy fémre. Nekem kellett egy kis idő, amíg a helyes gyűrű méretet megtaláltam (nem biztos hogy kényelmes lesz amit mérsz). Ezután rendeltem egy fém ketrecet ugyanolyan gyűrű mérettel. Viszont nem elég kiválasztani az anyagot, az erényöv mérete is fontos, mármint hosszában, ne legyen túl nagy, de túl kicsi se, az ideális ha épphogy elfér benne lankadt állapotban.

2021. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első válasz végét alá tudom támasztani. Én vettem nemrég egyet aliexpressről, de túl hosszú lett, és így eléggé rossz, pisilni szinte lehetetlen benne
2021. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 öves ***** válasza:
100%
én a mai napig hordok erény övet. Már több éve először cb 3000 utána fém amit a mai napig viselek.
2021. ápr. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!