Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A kiwis-almás turmixnak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiwis-almás turmixnak olyan utóíze van, mint a sperma íze?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepődtem, de ez határozottan az az íz. Akkor érződik a legjobban az utóíz, amikor nyelés után az orromon kilégzek.


Ez volt a turmixban:

- 1 (már kicsit puhuló) Jonagold alma

- 3 kiwi

- 1 banán

- 2 kanál (laktózmentes) kefír

- 1-1.5 dl (laktózmentes) tej


Szerintem vagy a kiwi, vagy az alma miatt alakult ki ez az íz, mert a többi összetevővel gyakran készítek turmixot, és eddig SOHA nem tapasztaltam ilyet.


Valaki tapasztalta már ezt? Ha nem - kipróbáljátok esetleg? Tényleg annyira meglep a dolog, hogy megpróbálom majd újrakreálni, és rájönni, mi okozza ezt az ízt. Sajnos az alma elfogyott, de csak kiwivel ki fogom próbálni.


Nem hülyülésből írom ki a kérdést, teljesen komoly.



2021. ápr. 13. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is a sperma ízére, hanem az illatára hasonlít az utóíz, pontosítok.
2021. ápr. 13. 20:25
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam érezni hasonlókat, bár én puncinedv ízt érzek a másnapos cukornélküli limonádéban.


1 L víz

1 dl 50%-os citromlé

1 nap flakonban szobahőmérsékleten.


Valaki kipróbálja?

2021. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát, én kipróbálom szívesen, bár nem éreztem még puncinedv-ízt soha. De egészen könnyen megkóstolhatom, végül is mindig van nálam egy...


De ezt te is komolyan írtad, ugye? :D

2021. ápr. 13. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen komoly, de ha nem érezted még, akkor nem fogod tudni hogy valóban olyan-e. :)
2021. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A puncira írtam, hogy mindig van nálam... :D
2021. ápr. 13. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor minek az ital ? :D
2021. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Összehasonlításképpen. Érdekes volna számomra, ha tényleg hasonló az íz. Szoktam ilyeneken gondolkodni, hogy a nehezen körülírható ízek/szagok mire hasonlítanak.
2021. ápr. 13. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Sutyiban beleélvezett valaki a turmixba, azért volt az utóize olyan.
2021. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
59%
Hát ne kóstolgasd, egyiket se...
2021. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!