Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párotok szokott önkielégíten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok szokott önkielégíteni? Ha igen, volt már, hogy ez a (közös) szexuális életetek kárára ment?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kicsit raszokott a vibrikre, de a szexualis eletunkre nem volt hatassal. max azt is hasznaltuk😀
2021. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Régebben igen. Amióta együtt élünk, nincs ideje rá (saját elmondása szerint). Ha ki akarná v*rni ott vagyok mellette. És megoldjuk ketten


n24

2021. ápr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem.
2021. ápr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Csicuki ***** válasza:
100%

Mi megbeszèltük hogy nyugodtan amihez kedvünk van nincs ezzel semmi gond. Nèha egymással szemben is masztizunk ha ahhoz van kedvünk.

Szóval nem megy a közös szexuális èletünkre


21N

2021. ápr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
minden este ezt csinálja
2021. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten szoktunk.Ez nem titok. Persze én többet verem mint a párom masztizik. Nem ment a szex rovására.
2021. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi együtt szoktunk. Néha jó érzés ez is.
2021. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ritkán szokott. Általában egyszerre vagyunk itthon és egymást kényeztetjük. De engem nem zavar, ha csinálja, még izgat is. Együtt is szoktuk. Egyáltalán nem megy a szex kárára, szerintem inkább csak színesíti. Én is szoktam néha magamnak csinálni és mind tudjuk, hogy az más. Nem helyettesíti egyik a másikat.


26/N

2021. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!