Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » LLehet hogy az ezo kategoriába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LLehet hogy az ezo kategoriába kellett volna írnom. De miért nincs szinte soha szexuális jellegű álmom, miközben nappal sokat gondolok rá?

Figyelt kérdés

Évente 4-5 ször van esetleg, az se nagy durranás, azonban azt észrevettem, hogy az álombei szex sokkal jobb érzés és izgalmasabb. És ahogy már írtam, furcsállom, hogy hiába gondolok nappal a szexre sokat, álmomban ilyen ritkán van. Láttam írták itt már páran, hogy álmokban még orgazmusuk is van, hát nekem a negyven évem alatt még sosem volt, pedig nappal nincs gondom vele.

Amúgy igencsak élénk a fantáziám és nagyon színesek, szinte filmszerűek, hosszúak sokszor az álmaim, mindenféle tipusú álomban volt már részem, de a szexes valahogy elkerül.

Ez miért lehet?


2021. ápr. 15. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én úgy vettem észre, hogy álmomban azok a dolgok kapnak prioritást amik napközben nem tudatosulnak. Nekem is gazdag fantáziájú álmaim vannak, akad szex tartalmú is, elélvezős is, de nem tudom minek a hatására jön elő. Lehet, hogy már megszokott, hogy sokat gondolsz rá napközben és az agyad inkább más dolgokat vesz elő, tart érdekesebbnek...
2021. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet pont azért, mert nappal sokat gondolsz rá. A szervezeted feldolgozza a gondolataidat így már álmodban nem "rágódsz" rajtuk.
2021. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!