Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki miért lett szexmunkás? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért lett szexmunkás? Mi a te történeted ?

Figyelt kérdés

A pénztelenség? Drogok? Egy bántalmazó kapcsolat?

Félreértés ne essék! Én nem ítélkezem! Nem foglal kinevetni. Engem érdekel a történeted!

Vagy ha esetleg van itt valaki, aki ismer egy szexmunkást, és el tudná mesélni miért került ebbe a helyzetbe….

Egyszerűen csak érdekel a történetetek!

(S ha már írsz, tedd meg azt hogy nem csak két szót írsz...)



2021. ápr. 17. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel egy történet BishBarbie-nak van 3 részes videója erről :D
2021. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Sablonos a válaszom:kellett a pénz.Nem volt szakmám,más lehetőségem amiből rövid idő alatt sok pénzem lenne nem volt.
2021. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
A 99.999%-a ugyanazért: kell a pénz. Vagy neki, vagy a strigójának aki belekényszeríti / addig mossa az agyát amíg bele nem vág.
2021. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Imádok b-ni, és ha fizetnek érte, mégegyszer elélvezek!
2021. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2 -es. Olyan hogy sablonos válasz olyan nincs. Minden eset más. Ezt a te történeted
2021. ápr. 17. 14:07
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
#4. Pffff😁
2021. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem is! a 4 -es inkább csak viccelődik. kamus pasinak gondolom őt.. dehát az ő dolga...
2021. ápr. 17. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra jutottam, hogy a személyiségtípusomhoz ez a munka passzol a legjobban.

Párkapcsolatra alkalmatlan vagyok, senkiben nem tudok megbízni, senkihez nem tudok kötõdni. Barátaim sincsenek, introvertált vagyok, a hobbiaim is magányosak, így alkalmi kapcsolatot sem tudok kialakítani. A szexet viszont szeretem, túlságosan is. Egész életemet végigkísérte valamilyen függõség, többnyire viselkedésbeli, mint vásárlás-, munka-, fitnesz-, kajafüggõség. Voltak könnyûdrogok is, de ezek nem voltak komoly tényezõk, segítség nélkül le tudtam tenni, amikor akartam. Egyszer elmentem egy férfiprostihoz erotikus masszázsra, ami szexxel végzõdôtt, azóta szexfüggõ vagyok, prostiként dolgozom.

2021. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottad velem/velünk ezt a történetet. Életed történetét!

Végre valaki aki érti miről szól ez a kérdés, és nem csak bolonságokat írkál ide.

2021. ápr. 17. 22:57




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!