Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha a szexben szeretem a durvább dolgokat és ritka fétiseim vannak?

Figyelt kérdés

Nem volt egyszerű gyerekkorom. Jártam már szakembernél emiatt, ugyanis szeretnék normális életet. De nem megy. Nem akarok ezek a dolgok nélkül élni. Megértő férfit pedig nem tudok találni.


Esetleg létezik valamilyen speciális társkereső platform, ahol elfogadják a "furcsaságaim"?


Poligám vagyok, ugyanakkor sapioszexuális. Fenekelés nélkül nem bírom, élvezem a kiszolgáltatottságot, mazochista vágyaim vannak és felizgulok az orvosi dolgokra, és a DDLG-t is szeretem.


Mindenki azt hiszi, falom a férfiakat, pedig nem! Csak nem tudnak rendesen kielégíteni. Van egyáltalán esélyem találni bárkit is?



2021. ápr. 18. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ennyire hoppás nő nincs, kamu lehet.
2021. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig valódi vagyok. 😀
2021. ápr. 18. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig full olyan vagyok én is mint a kérdező. Szintén nő. Mintha én irtam volna...
2021. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Én meg férfiban vagyok ilyen. Nem vicc. Domináns félként.
2021. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyébként csak külföldi oldalakat ismerek. Magyarországon van egy fórum az Indexen, és ennél nincs is több. Az utolsó partnerem cseh lány volt.


Az előző

2021. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írtam neki, még nem válaszolt...
2021. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem fura.
2021. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Anita. 😅 Ha te írtad a hosszú medical levelet, akkor azt köszönöm, viszont nincs most időm végig elolvasni. Majd később kapsz választ. :)
2021. ápr. 18. 20:14
 9/9 gyurispatrik válasza:
Én férfiként szeretem ha egy nőnek ki vagyok szolgáltatva! Kikötözés, stb.. had ne soroljam
2021. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!