Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, nektek is jobb érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek is jobb érzés a sima maszturbálás is, ha csupaszok vagytok odalent?

Figyelt kérdés
Valahogy másabb, élvezetesebb ilyenkor kényezetni.

2021. ápr. 19. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Másabb.
2021. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen ugyanolyan. Az jobb érzés ha nem egyedül csinálod :)
2021. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Másabb, de nem jobb. Ha szőr van rajta, az nekem sokkal izgatóbb. Mivel minden egyes szőrszál ingerületet visz a szőrtüszőhöz kapcsolódó érzőidegekhez, elképesztően izgató tud lenni, ha a szőrömet birizgálják. Csak attól el tudok élvezni, ha a herezacskómon lévő szőrzettel játszom, ha a szőrszálak végét cirógatom, húzogatom.
2021. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én egyáltalán nem (nem azt) szoktam közben nézegetni... Meg se tudnám utána mondani, ha visszakérdeznék, hogy le volt-e nyírva épp, vagy már hetek óta nem.
2021. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont inkább szőrösen jobb érzés.
2021. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Érzésre nem másabb, csak valahogy izgatóbb, hogy csupasz, meg az, hogy sokkal nagyobbnak tűnik. Ennek ellenére jó ideje nem vágtam már le, egyrészt mert úgysem látja senki, másrészt kedvem sincs hozzá, valahogy megint tetszik, hogy ilyen szőrös.
2021. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es: Igen én is hónapokig hagytam nőni, de tegnap levágtam full csupaszra. Jó érzés volt utána kiverni. :D
2021. ápr. 19. 15:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmivel sem másabb 🤷‍♂️
2021. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Jelenleg teljesen csupaszra borotválom, így jobban szeretek önkielégíteni.

Volt mikor meghagytam nőni a szőrt és akkor az volt izgató számomra.


Tudom, hogy nem a téma tárgya, de leírom, hogy amikor meghagytam a szőrt, természetesen ápoltra, igényesen kicsit visszavágtam belőle, szóval jött egy hirtelen ötlet, hogy mi lenne ha festeném?

Vettem egy hajfestéket, elsőnek nem túl merész színt, csak egy feketét, (mivel barna a szőr) és feketére festettem a szőrt.

Bevallom szokatlan volt, de tetszett a látvány.

A későbbiekben kipróbáltam merészebb színeket is.


Szerintem nem az a fontos,hogy mivel más nem látja, így nem érdemes foglalkozni a nemi szervünk szőrzetének a "díszítésével" hanem az, hogy önmagunknak tetszedjen szőrösen, csupaszon, vagy esetleg akár festve.

Egy a lényeg, hogy mi jól érezzük önmagunkat a tudattól, hogy ápoljuk magunkat odalent is.


Egyébként én feldobtam a csupaszság mellé egy "hangulatkiegészítőt" egy szilikon farokgyűrűvel, amit a here mögé kell helyezni.

Nem szorít és kellemes érzést ad viselés közben is.

De vettem egy fém farokgyűrűt is, szintén herék mögé helyezhetőt, ami viszont nagyon jól néz ki a farkamon.

De azt nem hordom hosszabb ideig, mert csak önkielégítéskor használom,de arra figyelni kell, hogy sokat nem szabad a szilikont sem hordani, mert akár káros is lehet.

2021. máj. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!