Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt a legbetegebb szerepjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legbetegebb szerepjáték amit játszottál a pároddal/szeretőddel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Hogy hűséges vagyok, miközben aznap ő volt a harmadik, akit megdugtam.
2021. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Hogy édestestvérek vagyunk és egyikünk szerelmi bánatát a másik "könnyítette"...
2021. ápr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
1-es és párod tud róla? Vagy ő is a szeretőd volt?
2021. ápr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Hogy egy vállalkozó vagyok aki földbirtokért cserébe eldobja a méltóságát és leszopja a miniszterelnököt xDDD
2021. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Gyilkosság. Haláli jó volt. ;)
2021. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Megmérgeztem párom (csak vágyfokozó volt) és neki mozdulatlan kellett maradni, miközben én "kínzom". A száját se szabadott megmozdítania, amíg ágaskodott a farka és azt csináltam vele amit csak akartam 😍😝
2021. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ő volt a lakótársam a játékban. Felvettem egy piros tangáját és nézegettem magam a tükörben. Ő benyított, és számonkért mit csinálok. Azt mondta, hogy csak akkor nem árulja el másnak, ha teljesítem a parancsait. Én tiltakoztam, aztán könyörögtem, de hajthatatlan volt. Azt mondta, mivel tangában illegtek billegtem mint egy k×rva, ezért r×bancává tesz.


Mégjobban beöltöztetett, megujjazott aztán strapont kellett szopnom, meg megdugott :)

Amúgy en voltam az ötletgazda:P

2021. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyonjók :D
2021. ápr. 20. 10:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok. Volt olyan is h "lovagolt". Persze nem a farkamon, cdak imitálta. (Erényöv volt rajtam) Azt kifakadt h már elege van h sosem elégitem ki, meg kicsi és puha a pöcsöm, használhatatlan. Én elővettem egy műfaszt es mondtam h arra gondoltam h ezzel örömet tudnék neki okozni. Ezen Ő "megsértődött"

Ugy csinált mint ha akkor rakná rám az erényövet (azert tettem fel előre mert ez esetben már kőkemény lettem volna eddigre), mert úgysem tudom használni, így jobb ha el is tüntetjük a farkam. Ez után pedig megdugodd a műfasszal, bosszúból h rajta akartam használni :D


Am valóságban átlagos a farkam meg nincs merevedési gondom. Ez csak fétis

2021. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ujraelesztes invitálásá , Lelegeztetes balonnal szivmasszazs meg úgy hogy kozbe bele űlt és csak pumpált pumpált 😜
2021. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!