Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek most?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek most?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nemrég szexeltünk, ő volt felül és egy hirtelen csípő mozdulatot csinált és a péniszem eltört, szerencsére nem történt nagy baj tehát nem kellett orvoshoz menni mert nem voltak olyan tünetek, csak fájt nagyon kb fél percig vagy max 1 percig.

Megbeszéltem vele, hogy mikor ő van felül én irányítok inkább mert félek, hogy megint megtörténik.

De az a baj hogy már rossz belegondolni a szexbe mert félek hogy megint megtörténik... Esetleg tudtok ajánlani pózokat, ahol erre kisebb az esély?

Vagy olyan pózt ahol lehet vadabbul csinálni, tudom hogy a vad szexnél fordul elő gyakrabban, de szereti az ilyen jellegű szexet a barátnőm és azt szeretném, hogy ő is élvezze a dolgot.

Szóval olyan pózokra lenne szükségem ahol lehet picit vadulni de kisebb az esély hogy eltörjön a péniszem, ha egyáltalán van ilyen



2021. ápr. 23. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
El tud törni a pénisz?
2021. ápr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon fájdalmas dolog.

Nem úgy törik el mint az a testrészed amiben van csont, itt a barlangostestek amik megsérülhetnek és az izmok, ha ez megtörténik sürgősen oroshoz kell menni, ha jól tudom műteni kell az ilyen esetet.

2021. ápr. 23. 08:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezt sikerült könnyen megúsznod. Teljesen normális, ha .ég félsz egy ideig tőle. Egyelőre hanyagoljátok az ilyen pózokat.



Kedves 1-es. Egy kis a pénisz törésről;

[link]

2021. ápr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértést, hát igazából nem hiszem hogy most egy ideig lesz lovagló póz...

De esetleg van olyan póz ahol ilyen nem történhet meg vagy nagyon pici rá az esély?

Melyik pózokra gondoltál ez alatt "Egyelőre hanyagoljátok az ilyen pózokat."

Milyen pózokat ajánlasz?

2021. ápr. 23. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:

kutyapóz

lány alul lába a nyakadba

oldalrol

26/L

2021. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előttem szóló írt párat.

Légy kreatív. A lényeg, hogy az irányítás csakis a te kezedben legyen

2021. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!