Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A csajom teljesen megváltozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom teljesen megváltozott szexuálisan, mért?

Figyelt kérdés

Szóval én a domináns csajokat szeretem, és most hírtelen valahogy teljesen megváltozott full szub lett, és nem tudom mért, új munkahelye van, de csak csajokkal dolgozik együtt.Szinte biztos hogy nem megcsalás. 7éve vagyunk együtt eddig mindíg domináns és határozott volt.

Részleteket szívesen írok privibe akit érdekel írjon rám.



2021. ápr. 24. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Valaki tologatja, és az a domináns, neki már alárendelte magát.

Ebben már te nem játszol.

2021. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem erről van szó, amúgy is mindíg ő volt a domináns a kapcsolataiban. De nem megcsalásról lehet szó.
2021. ápr. 24. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy a sok nő maga alá gyűrte őt (nem szó szerint...). Kérdezgessed őt a munkahelyéről, kollégákkal való kapcsolatáról.
2021. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy a többi nő maga alá gyürte őt?
2021. ápr. 24. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy rájött, hogy nem akar dominàns lenni, mert lelki vagy testi vagy mindkét okból jobb neki a sub szerep.
2021. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig minden kapcsolatában domináns volt, meg mintha most is kicsit cikinek érezné ezt a szub szerepet csak valamiért átfordúlt, és nem tudom hogy mi lehet az oka.
2021. ápr. 24. 23:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán mondjuk őt kellene megkérdezni erről már is okosabb lennél, hogy a te barátnődnek mi a baja.

Az emberek változnak időnként, előfordulhat, hogy megunta a domináns szerepet. Lehet elfáradt benne.

Ki tudja. Kérdezz rá tőle! És akkor megtudod. Tudod kommunikáció nagyon fontos a kapcsolatokban.

2021. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!