Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy kórházban egy ápoló mosta meg a péniszeteket/puncitokat, mert nem tudtátok magatoknak?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt? Tényleg előfordul, hogy valaki ilyen helyzetben is képes felizgulni?

Vicces/kínos sztorikat is szívesen meghallgatok.

(20l, bár ennél a kérdésnél ez nem túl fontos)



2021. ápr. 26. 07:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Volt sajnos és elég ciki volt. Röviden, műtét miatt bent kellett lennem pár napig és a mosdatást az egyik ápolónőre bízták, reméltem hogy nem a csinosra ne legyen ebből baj, mert kb a kósza szellőre is megemerevedem. Persze nem lett szerencsém és a csinos csajszi jött.

Részletesebben max priviben.

30F

2021. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

Volt, de szerencsére női ápoló jött, mert a pasik szinta csak a betegek mozgatását csinálták.

Így nem volt annyira ciki...

L22

2021. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
#11 részletek ? Annyi volt gondolom, hogy kiverte neked majd lenyelte utána este visszament és jót szexeltetek. Ugye, hogy hasonlót akartál írni?
2021. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem, semmi ilyen nem történt, egyszerűen csak baromi ciki volt hogy felállt egyolyan szituációban is amikor nagyon nem kellett volna. Szex eszembe sem jutott, szilánkos combnyaktöést műtöttek és elég szarul voltam...

A mosdatásnál volt a gond, meg a katéter felhelyezésénél...

Kedves aranyos kifejezetten csinos csajszi volt, és baromiciki volt a szitu, próbáltam mindenhova nézni csak rá nem, meg kb az összes 90 körülni vén nyanyát elképzelni egy nudista strandon, de nem segített semmi.

2021. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
#14 Ez miért annyira ciki? Ha egy kifejezetten csinos, fiatal ápolónő a farkadhoz nyúl, abból egészséges, fiatal férfi esetén esélyesen merevedés lesz akár még egy ennyire nem-szexuális helyzetben is. Valószínűleg nem te voltál az életében az első, aki ilyen reakciót produkált. Én egy semleges hangú elnézés kéréssel kezeltem volna a helyzetet, esetleg hozzátéve, hogy semmi szexuális nem áll szándékomban, egyszerűen akaratomon kívüli testi reakció.
2021. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!