Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fenekelés nyomai mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenekelés nyomai mennyi idő alatt múlnak el? :/

Figyelt kérdés

50 erős ütést kaptam a fenekemre szíjjal nemrég, még eléggé fáj és látszik is a nyoma. Még mielőtt jönnének az ítélkezők, nem az a kérdés, hogy miért kaptam, vagy megérdemeltem e...

Akinek van tapasztalata, megköszönöm, ha elmondja, hogy kb. mennyi idő alatt múlnak el, nemsoká szeretnék bikinit felvenni, de elég ciki lenne, ha lila lenne a popsim... :D (aki tényleg tud segíteni, privátban tudok képet mutatni)

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2021. ápr. 26. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
3-5 nap alatt eltűnik.N
2021. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

A testi nyomok attól függ, hogy mennyire vagy érzékeny rá, illetve mekkora sérülést okozott a szövetekben, akár több hét, egy két hónap is lehet, ha súlyos.

A lelki nyomok pedig lehet évek.

2021. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az erősebbek hetekig meglátszanak. Olyan bugyit kéne venned, ami jobban takar, vagy egyrészest. Bikiniben nehéz rejtegetni.
2021. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fekete nadálytő krém segíti a gyógyulást.
2021. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bikiniszezonra elmúlik.
2021. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... mennyire érzékeny típus a bőröd, van akinek másnapra elmúlik, más meg beüti a lábát és két hétig ott a folt. S attól is mennyire erősen kaptad. A partnerednek KELLETT volna figyelnie, megkérdeznie előtte maradjanak-e nyomok és annak megfelelően megválasztani a technikát, erősséget, eszközt.
2021. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, mire bikinit fogsz felvenni, addigra 3-szor eltűnik. :D
2021. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Szerintem is a fekete nadályő ami jó rá. Kb 3 nap. Ha nagyon lila (amit látni kellene🙂) akkor nem biztos hogy a hétvégén tangás alsóban kellene.fürdőznöd. illetve ha valaki rákérdez, valamiért létrára másztál és megcsúsztál rajta.
2021. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár nap volt
2021. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, hogy érzi magát a feneked? Fáj még? van még nyoma?
2021. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!