Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Velem van a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a barátommal 2 éve vagyunk együtt nagyjából. Sose tudott még elmenni gumiban szex közben. Csak úgy ha kiverem neki. Nagyon erőlteti nekem a fogamzásgátlót de èn nem szeretnèm szedni. Van valami megoldás? Mert úgy érzem velem van a baj,hogy nem tud elmenni gumiban.

2021. ápr. 28. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem veled van a baj, mert valseg. egy sorozatélvező mesterkurzusú gésa és tantra tanfolyást végzett miss universe szépségkirálynőben sem tudna eldurranni ha ilyen fokú komplexusai vannak a gumi miatt.

Tipp: verd ki neki gumiban, ha úgy megy akkor fokozatosan kondícionálni lehet benne a gátlásainak a feloldása ellen dolgozó pozitív élményeket.

2021. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen. Ha nem egyeztek, szépen elváltok.
2021. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es: vertem már ki neki gumiban, többször is, viszont semmi változás...
2021. ápr. 28. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél fogamzásgátlót szedni, az miatt ne kezdj el, mert mr. nemtudokelmennigumiban rád erőlteti. Ha attól, hogy kézzel csinálod el tud menni, akkor nem lehetséges, hogy maga a szex miatt olyan feszült/ideges, hogy nem tud elélvezni?


Ezt próbáljátok megbeszélni, ha meg tovább makacskodik, szerintem hagyd ott, találsz olyan fiút aki a te igényeidet is figyelembe veszi.


(mielőtt elkezditek írni a "hülye feminista picsa" kommenteket, férfi vagyok, a köpködéseket hülye FASZ-nak kérem címezni.)

2021. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon erőlteti, akkor mondd meg neki, hogy köttesse el magát 🤷‍♂️ hátha akkor csendben marad. F
2021. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáljátok női gumival.
2021. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj. A barátodnak vannak komplexusai és sztem feszült szex közben ezért nem tud elmenni akkor.

Ha nem akarsz akkor ne szedj ezért tabit.

2021. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
Basszus örülj neki. Más nő hálás lenne, ha a pasija nem durranna el másfél perc alatt. Sehogy se jó nektek.
2021. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as. Köszönöm ezt a rendkívül hasznos választ. Én is örülök neki, nyilván nem erről van szó. Mindennek van jó oldala. De 2 éve egyszer sem sikerült neki, nyilván felmerült bennem,hogy valami probléma lehet. :)
2021. ápr. 29. 09:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a nyakamba akartak várni egy gyereket azóta én sem megyek el guniban
2021. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!