Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lany vagyok macrophilia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany vagyok macrophilia fetisem van de csak a ferfiak fele lanyok fele nem. Mit gondoljak magamrol? lent a leirasban reszletesen leirom

Figyelt kérdés
Viszont azt olvastam hogy ez altalaban egy ferfi fetis es gyakoribb a homoszexualisok koreben. Most mit gondoljak magamrol? Homoszexualis vagyok? vagy csak furcsa? Vagy mas lanyoknak is szokott ilyen fetisuk lenni?

#fétis #Macrophilia
2021. ápr. 29. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A második gondolatot nyugodtan tedd félre, az mindössze csak arról szól, hogy a férfiak (főleg vizuális, testalkati látványok téren) fellépő gerjedelme feltűnően erősebb, mint a nőké, ezért bármiféle fétis témakörben ők dominálnak számarányban. Hiába vannak kevesebben a homo srácok, mint a heteró nők, bármilyen férfitest témakörre is ők fognak jobban és többen ráugrani. Ettől neked az orientációd nem változik, az az, ami.


Az első gondolathoz meg nem tudok mit hozzászólni, nem igazán ismerem ezt a konkrét fétist.

2021. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A makrofília az óriások iránti rajongás vagy szexuális fantázia.


"Viszont azt olvastam hogy ez altalaban egy ferfi fetis es gyakoribb a homoszexualisok koreben. Most mit gondoljak magamrol? Homoszexualis vagyok? vagy csak furcsa? Vagy mas lanyoknak is szokott ilyen fetisuk lenni?"

Az "altalaban" nem jutott el az agyadig? Pedig te írtad ide....


Amúgy ennek több változata is van, ahogy így neten nézem a meghatározásokat. Az egyik meg az én fétisem része is, szóval nyugi.

20L

2021. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kisgyerekként álmodoztam róla hogy nagyon kicsi vagyok és bemászok a nők bugyijába. xD
2021. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy akkor már eleve nem lehetsz homoszexuális ha a férfiak vonzanak... S előfordul ez a típusú vágy férfiak, nők körében egyaránt. Van benned valószínűleg egy "adag" szubmisszív vágy is. Valódi x méteres óriással nem, de van lehetőséged megélni azt ami benned rejtőzik, csak a felszínre kell hoznod.
2021. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval a nagyot szereted...
2021. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4es te beszelsz jol igen nagyon szubmissziv tudok lenni ha szerelmes vagyok es ugy mindenben igazad van
2021. ápr. 30. 01:55
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Már megijedtem, hogy ilyen fétis nincs is. De hál'istennek mégis van. Ti tényleg ennyire unatkoztok?
2021. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!