Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha csak a női TÁRSADALMI és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak a női TÁRSADALMI és nem biológiai szerepeket irigylem, akkor milyen genderbe vagyok sorolható?

Figyelt kérdés

- Nem vagyok homofób, sem transzfób, de a nőies külsőhöz vonzódom és a puncihoz. Az anális szexszel kapcsolatban semleges vagyok, így egy pénisszel rendelkező, de nőnek kinéző transzneművel nem tudnám emiatt elképzelni, de amúgy ha a nőt látom benne és lenne már puncija, akkor nem lenne ellenérzésem.

- Testképzavarom olyan értelemben nincs, hogy a testemet el tudom fogadni, bár jobban szeretném, ha a számomra vonzó nők ugyanolyan módon vonzódnának hozzá, mint amire a biológiai nők többsége inkább panaszkodik. Én inkább élvezném, ha a nők felfalnának a szemükkel, fogdosnának meg szexuális ajánlatokat tennének. Akit nem tartok vonzónak (150 kilós, 70 éves, ápolatlan, stb.) attól értelemszerűen nem esne jól, de átlagosan a 18-40 közötti nők legalább felét vonzónak szoktam találni, úgyhogy élvezném és jól esne.

- Sosem volt bajom a társadalmilag férfias nőkkel, ez alatt azt értem, hogy a nő a dominánsabb, aki leszólítja a férfit, kezdeményez a férfinél, eldönti a közös programokat és így tovább.

- Az sem zavarna, ha eldöntené, hogy hogyan öltözzem, aztán büszkén, trófeaként villogna velem a barátnői előtt.


Mitől alakult ez így nálam? Mióta az eszemet tudom, tizenéves korom óta az volt számomra a nőideál, akit rengeteg férfi pont nem szeretett amiatt, mert túlságosan átvette a férfi szerepeket és "uralkodni" akart a férfi felett.


Nem tudok kivel beszélni sem a problémáról, mert olyan emberekkel vagyok körülvéve, akik közül a legempatikusabb nem a Taigetoszt ajánlaná, hanem csak annyit mondana, hogy "szedd össze magad és légy férfi, kellett volna neked a katonaság, ott embert faragtak volna belőled", tehát az az ember, aki még a mentális betegségek létezését is a hanyatló nyugat úri hóbortjának tartja.


De ettől még a problémám nem fog megoldódni, tudom, hogy nem tudom átírni a biológiát, nekem kell alkalmazkodnom, különben sosem lesz senkim, mert a nők nem fognak engem felszedni, hanem elvárják, hogy én legyek a férfi a kapcsolatban.


Meleg meg megint nem leszek, mert nem vonzanak a férfiak, a feminin férfiak sem.


Úgyhogy két világ között rekedtem és nem tudom merre tovább.



2021. ápr. 30. 06:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szubmisszív vagy. Sok férfi van, aki szereti az alárendelt szerepet.


Én a magánéletben domináns vagyok. Nálam én mondom meg a programot :D persze figyelembe véve az adott párom vagyait is. De pl a szexben switch vagyok. Azaz otz a domináns és a szub szerep is vonz.


Nincs ezzel semmi gond. Amúgy is egyre többa domináns lány. Remélem találsz ilyent:)


4 fal közt engem is vonz. Extrémebben is: pl a lány csizmáját csókolni, szerepcserés szex.

2021. ápr. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előzőhöz csatlakoznék, ez az alárendeltség bizonyos formája.
2021. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szubmisszív férfi vagy, nincs ezzel baj, csak kell magad mellé találnod egy domináns lányt.
2021. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!