Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Kamasz korban kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kamasz korban kíváncsi voltál, hogy néz ki a sperma?

Figyelt kérdés
Megkérted valamelyik fiú ismerősöd, hogy mutassa meg a spermáját?

2021. ápr. 30. 16:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%
8-as azért menstruációs vér, mert az is magérési folyamat, az is távozik a testből és az is ugyanúgy az utódnemzés céljából jött létre. Ezért. A váladék az átlátszó és szagtalan, íztelen. Olyan mint a síkosító. Én nem ahhoz hasonlítanám. A folyás is más téma, mert az meg betegség vagy fertőzés miatt alakul ki.
2021. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%

Utódnemzés céljából a petesejt van. A test belsejében üldögél és vár a megtermékenyítésre.


A folyás (hüvelyváladék) teljesen természetes, minden nőnek van, kinek több, kinek kevesebb.

2021. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsinak persze, de azért nem túlzottan.

Korábban érő lányok azért meséltek ezt-azt koleszban, igazából ami érdekelt, hogy ízre, volt aki azt mondta egész kellemes, volt aki azt, hogy a legnagyobb gondja az volt, hogy az öklendezést visszatartsa párja előtt, annyira rossz volt.


Meglepő számomra meg az volt, hogy olyan furcsán síkos - szabad röhögni - ahhoz hasonlított, mikor gyerekkoromban belenyúltam a mosóvízbe, és utána összedörzsöltem az újaim, ugyanazt éreztem utána. Aztán később kiderült, hogy ezt az okozta, hogy lúgos a kémhatása, ahogy az akkori mosószereknek is az volt.


Azóta meg hát... több a dologban az érzelem, mint a finom nem finom dolog. Finomnak sosem éreztem, de a szörnyűtől is nagyon messze van, bár ahogy észrevettem még egy férfinál is változik, néha iylen néha olyan.

2021. máj. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%
Ja, megkértem, hogy verje a számba és bejött, azóta is kívánom.
2021. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%

12-es az érett peteselyt távozik a testből, az a menstruációs vér... Nyilván ameddig megtermékenyíthető, addig az utódnemzés a célja. Nem tudom, miért úgy fogalmaztál, hogy "a test belsejében üldögél" de gondolom az ovulációra gondoltál.


A folyás nem egyenlő az izgalmi állapotban elért 'puncinedvvel', mert a folyás fehér vagy sárgás, míg az utóbbi átlátszó, szagtalan, íztelen. Ha szaga van, akkor az bakteriális fertőzésre utal. Kis biológia tanulás nem ártana neked.


A lepontozott 11-es voltam. Pontozzátok le ezt is, mert nem tanultatok semmit annó suliban, de azért okoskodni mindenki tud. :)

2021. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%

15

A meg nem termékenyített peteseJt és a leváló méhnyálkahártya távozik a menstruációkor.

Az ondóban élő hímivarsejtek vannak, azok távoznak ejakulációkor. A menstruációkor a petesejt már nem él. Tehát az ondóból gyermek lehet, a menstruációs vérből nem.


Tehát ha valamit össze lehet hasonlítani, akkkor az a a nagy semmi, mert az ondóban élnek a kis spermiumok, a menstruációs vér + a folyás + a puncinedv nem ilyen jellegűek.


Az ondóval a petesejtet akkor lehetne összehasonlítani, ha a megtermékenyíthető petesejt kiszabadulna a petevezetékből (mivel bármilyen meglepő, ott van a termékeny napon) és szépen kijönne a punciból és meg lehetne kóstolni és minden nő dicsekedhetne, hogy "na fiúk, milyen a petesejtem? finom? jó érzés lenyelni?".

2021. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
És akkor jönnének a kérdések, hogy "jaj, lenyeltem a barátnőm petesejtjét, akkor most terhes lehetek?". Asszem már nem tudom fokozni.
2021. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Tehát a 8-ban hülyeséget írtam. "Szerintem a spermával a nők izgalmi váladéka lenne összehasonlítható."
2021. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
A sperma egy sejt. Mint egy biológiai dolog, érdekelt a felépítése, de maga a g*ci, amire te gondolsz, nem igazán izgatott.
2021. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
46%
Pontosan
2021. jún. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!