Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nehéz megszerezni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz megszerezni egy szűz lányt?

Figyelt kérdés
Nekem csak egyszer sikerült, de nem feküdtem le vele, meg nem csináltunk semmit. Rövid ideig jártunk. Más srácoknak miért sikerül ez? 21 éves koromig semmi sikerem nem volt, később már egész könnyen szereztem magamnak barátnőt meg alkalmi partnert is, de mindegyik 23 évesnél idősebb volt, legalább 2 komoly kapcsolattal a háta mögött. A szüzességemet is egy tapasztaltabb nővel vesztettem el. H lehet ez? Elvileg nekik magasabbak az igényeik, nem?

2021. máj. 1. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szűz és nem szűz lánynak ugyanaz nagyjából az igénye: normális, értelmes pasi. Ha valaki szűz még eleve bizonytalan magában, nehezebb a bizalmi köteléket kiépíteni ami az ágyhoz vezet. A szűz lányok 99.999%-a nem alkalmi numerában, vagy 2 hetes ismeretség után akarja elveszíteni hanem komoly kapcsolatban olyan pasival akit szeret.
2021. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából így van, de láttam már ellenpéldát...
2021. máj. 1. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert "megszerezni" akarod őket. Ezzel mindent elmondtál.
2021. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3-as: Érdekes, amikor a falu "menőcsávói" mondják ezt, akk senki sem szólja meg őket. Egyébiránt, azt a lányt szerettem, 1 éve ennek, és még most is álmodok vele.
2021. máj. 1. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

A saját tapasztalataim azok, hogy nem nehéz.

2 szűz lánnyal voltam, egyik 16 a másik 17 évesen adta nekem magát.

Az egyiknél 2 hét, a másiknál 3 hét volt ami eltelt az első randi és a szex közt.

Nekem ez úgy sikerült hogy ez nem volt szempont. Megtetszett valaki, aki nekem szép és érdekes. Akartam vele lenni, benne lenni. Kiderült hogy szűz, de én kívántam őt és hamarosan ő is engem.

Mindkét alkalommal ez hozta a dolgot.

De szerintem ez a tapasztaltabb lány dolog nekem jobban teszik. Hiszen nem kell tanítgatni, már tudja mit szeret és mit nem... Mondjuk ahogy felt írtam, nem kellene hogy ez szempont legyen. Hanem az a nő akihez tartozik a punci, az számít.

2021. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék szűz barátnőt, de huszonévesen már nem jönnek össze veled a 16évesek, kivéve ha adonisz vagy.

Egyszer volt, de csak orálig jutottunk, mert egy fasz voltam.

2021. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Istvan485 ***** válasza:
En is szeretnek szűz lanyokal ismerkedni!!!!
2021. máj. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!