Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érdemes elmennem egy pro$tihoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmennem egy pro$tihoz?

Figyelt kérdés

Nézegettem rosszlányokon a lányokat és találtam teljesen korrekteket,rá is szánnék kb 20e-t. (lehet ennyiért elég jókat kapni egy órára?).

Az a helyzetvalem, hogy hiába vagyok (sokak szerint) "helyes", kapcsolati zavarom van, és egyre szarabbul érzem magam a párkapcsolatokban... Egyszserűen fáj ha szeretnek (ezt nemhiszem, hogy jobban el lehetne ennél magyarázni).

Emelett borzasztóan szorongós is vagyok (de ez egyáltalán nem látszik rajtam hál istennek). De több hónap után is -mikor oda kerültünk a kapcsolatban- szó szerint remegtem, és valahogy mégsem akartam az aktust... Szeretnék ezen változtatni egyrész, másrészt, pedig hiányzik a szex.. De így, hogy "nem lehet barátnőm", nem sok részem van benne. (természetesen elkezdtem járni pszichiátriai kezelésekre, terápiákra).

18 éves srác vagyok.



2021. máj. 1. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Ezen egy prosti nem fog változtatni, szóval szerintem NEM érdemes. Jobban jársz ha azt a pénzt is a terapodnak adod inkább. Amúgy ha meg már jársz kérdezd meg mi a véleménye, ő tudja a legjobban megítélni, felmérni a kockázatokat hogy inkább használ v. rontana a mentális problémákon.
2021. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Oravecz, 1972 szeptember


Előtte többször is

elmentem abba az utcába, hogy felderítsem a terepet, és a részletek megfigyelésével, a levegő beszívásával mintegy hozzászoktassam magam a bűnhöz, melyet elkövetni készültem ellened és magam ellen, abban a balga hitben, hogy el kell követnem, és ilyenformán már szert tettem némi jártasságra, mikor egy napon végre odamentem az egyik kapualjban álldogáló, előre kiszemelt magas szőkéhez, és ez elegendő volt ahhoz, hogy a tisztázandók tisztázása után habozás nélkül kövessem a közeli garniszállóba, és a portástól arcpirulás nélkül átvegyem az e célra fenntartott szobák egyikének kulcsát, de rögtön elbizonytalanodtam, mikor a jellegzetes szagú, szűk helyiségbe belépve becsuktam magam után az ajtót, mert a magas szőke a mosdókagylónál a miniszoknya alatt minden átmenet nélkül megmosta magát, és intett a fejével, hogy én is mossam meg magam, és teljesen megbénultam, mikor a rövid tisztálkodást befejezve a középen papírkosárral aládúcolt vassodronyos ágyra vezényelt, és gyakorlott mozdulatokkal szabaddá tette, villámgyorsan gumi óvszerbe öltöztette, majd szájába vette nemi szervemet, és azután már hiába cserélt velem helyet, feküdt hanyatt, tárta szét csizmás, harisnyás lábát, húzta fel térdét, és kínálta fel túlzott igénybevételtől tépett sebnek ható, kivörösödött szemérmét, hasznavehetetlennek bizonyultam, mint férfi csődöt mondtam, és nem tudtam átvenni, mit szabott áron vásároltam.

2021. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem menj,add ki a fáradt gőzt!
2021. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oravecz Imre helyzete teljesen más. Itt nem utcasarki füstös, kormos eldugott lebujokról van szó. Hanem egy modell csajról aki szívesen áldoz rám egy órát, nem 5 ezerért, hanem 25ért
2021. máj. 1. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Én is voltam többször kint,100euró/30perc, bomba csajoknál.

Nem bántam meg.Azt is kipróbáltam.

2021. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kint az hol van, 5s?
2021. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én Pesten gondoltam
2021. máj. 1. 16:42
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Ausztria,Pesten is vannak igényesebb lányok.
2021. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj, sokkal többet fog érni, mint bármilyen terápia. Ez csak rólad szól, a te igényeidről, ezért nagyszerű dolog a prostizás.
2021. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És remélem ettől többet nem fogsz életedben csak azokat az erzeketlen ku.. at dugni. Ha neked az kell, mert hogy csak azt várja hogy fizess már azt húzz a p.. aba!
2021. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!