Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Eltud Elfáradni a szexuális vágy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltud Elfáradni a szexuális vágy?

Figyelt kérdés

Kb fél éve volt, amikor egyszerűen nem volt vágyam kiverni, olyan érzés volt mintha fáradt lennék, reggel. (máskor reggel is rendszeresen csinálom) Ez tartott max egy hétig, utána vissza ált minden. Egészen mostanáig teljesen olyan volt, mint régen, sőt így karantén idején bele is húztam (:, de most megint az van mint multkor.

Lehet hogy a karantén tehet róla, mivel nővéremen, anyukámon kívül nem látok más nőt?

Vagy ez egy természetes jelenség, hogy néha így elfárad a vágy?

Mert elég érdekes egyik napról a másikra.

18/f



2021. máj. 2. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem annyira járkálsz nők között az simán okozhatja. De ilyen teljesen random is megtörténhet, velem is szokott.

Amikor még iskolába jártam és a nyarakat egyedül töltöttem, nyáron sokkal kevésbé volt kedvem kiverni mert nem különösebben láttam lányt.

2021. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%

Már 18 évesen?

Fú gyerekek lesznek itt bajok, sok volt a poresz...

2021. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!