Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bejön nektek a két pár egymás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek a két pár egymás mellett felállás?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy szobában két ágy, mindegyiken egy-egy pár szexel, de nincs átmászás vagy édesnégyes, pusztán egymás jelenlétében nyomják. Izgató, zavaró, milyen lenne?
2021. máj. 2. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2021. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Mert izgató csak úgy lehet, ha a másik pár bejön. De akkor meg lehet hiányozna, hogy tiltott, hogy ott van egy másik jó hapsi, akit kívánok, de nem lehet vele semmi. Csak végig nézhetem ahogy mással szexel.
2021. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem irtó régi vágyam, de a feleségem még csak fantázia szintjén tudja elképzelni.


Azért szimpi mert igazán nincs mit megbánni rajta.

2021. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi párt keresünk..28L
2021. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne.
2021. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne nagyon, akár idővel a párcsere is, ha jó az összhang a másik párral. De sajnos az én párom hallani sem akar ilyenekről. Se hármas, se egymás előtti szex, se párcsere! 31/f
2021. máj. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme? Gyakorlatilag dugók a párommal, és ennyi. Mellettem a szobában meg nyögnek, de se tapi se csere se semmi. Akkor mi értelme?
2021. máj. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülnék, ha megismerhetnék olyan nőt akit érdekel az ilyen. :)

F35

2021. máj. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!