Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rengeteg olyat látok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg olyat látok, hogy kollégisták írjak, hogy mennyit verik egymással a faszukat stb, mennyire igaz ez? :D

Figyelt kérdés

Nektek volt már ilyen élményetek?

Nekem még soha :D



2021. máj. 3. 00:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem osztálytársakkal már többször, koliba is feljártunk kiverni.

Ha össze vagytok zárva egy szobába akkor gyakran van ilyen

2021. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kolis haverom, ő csak annyit mondott, hogy pucéron csapkodták őt vizes törülközővel.
2021. máj. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is vertük együtt, és több haverom is, különböző kolikból szóval előfordul a dolog, de nyilván nem mindenhol!
2021. máj. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Nincs ilyen normális, heteró emberek között.
2021. máj. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
A barátom azt mesélte együtt verik ki a koliban de nem egymásnak
2021. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Középsulis koliba szerintem mindenhol van ilyen, én két suliba jártam, azon belül 3 koliban laktam, mindháromban volt kozos vers

Egyyetemet a covid elott kezdtem, de itt is volt már, persze nem egymásnak, de meglepődnék ha lenne olyan hely ahol nem csinálják legalább néhány szobában.

2021. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyetemi kollégiumban voltam és ahol voltam el sem tudnám képzelni, hogy ilyen előfordul.


De ugye mi már nem voltunk sokan összezárva, többnyire kétágyas szobák vannak és meglehet oldani diszkréten, mert nincs állandóan a szobában a két szobatárs.

2021. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én amúgy nem tudnék kolis lenni, sok ismerősom hagyta ott iden a kolit, hogy bántják, piszkaljak stb
2021. máj. 3. 16:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát középsulis kolesz meg egyetemi kolesz teljesen más, talán nem is kéne ugyanúgy hívni a kettőt.


Egyetemi koleszban már nem szokás piszkálni senkit, kicsit olyan mintha albérletben lennél egy vagy kettő lakótárssal, annyi különbséggel, hogy 1 szobát "vesztek" csak ki és nem egy lakást, és az összes többi "lakásban" diákok vannak.


De teljes a szabadság, akkor jössz mész amikor akarsz. A nevelőtanárok is arra vannak csak, hogy havonta megnézzék a szobákat, hogy egyben van-e még, esetleg ha valaki hajnalban hangoskodik akkor intézkedjenek.


Középsulis koleszt én sem szívesen vállaltam volna, szerencsére bejárós voltam szakközepes koromban.

2021. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9es, én is bejaros vagyok, de gondolkodom jövőre a kollégiumon, és kicsit félek tőle h őszinte legyek. :D
2021. máj. 3. 18:53
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!