Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni a merevedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni a merevedés nélküli orgazmust prosztatán keresztül?

Figyelt kérdés

láttam ilyen vidaokat, ahol a prosztatát izgatják, és mervedes nelkül ejakulálnak.

Ezt hogyan lehet megcsinálni?

párszor izgattam a prosztatámat, de mindig felállt, és önmagában attól sosem sikerült elélvezni.



2021. máj. 3. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Fogalmam sincs a prosztata orgazmusról, de már párszor élveztem el spontán, úgy hogy a farkam sem állt. Nem dugdostam dolgokat a fenekembe, csak írtó kanos voltam, és fantáziálgattam egész éjjel. Nem értem a farkamhoz sem, pedig szerettem volna. Pár órát szenvedtem vele, de aztán elmentem. Írtó jó érzés, megéri minden perc szenvedés.
2021. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pont fordítva vagyok, ha a prosztatámat stimulálom akkor el tudok úgy élvezni, hogy nem nyúlok a f@rkamhoz, de akkor is merevedésem van.

Nekem még nem sikerült merevedés nélkül elélvezni.

2021. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Prosztatamasszírozót használok. Általában áll közben a farkam, de ha sikerül nagyon-nagyon ellazulni (ehhez sokáig kell csinálni, legalább fél-1 óra) koncentrációval és légzésgyakorlatokkal sikerül eljutnom oda, hogy egyáltalán nem a farkamra figyelek akkor elkezd lelankadni. És ilyen félig lankadt állapotban, többször volt már prosztata orgazmusom. Az ejakuláció ilyenkor más, nem spriccel annyira, és nem olyan rövid ideig tart, elég hosszan, újra-és újra kifolyik egy adag sperma. Az érzés pedig leírhatatlan...
2021. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!