Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok váratlanul egy párossal érkezne haza, és orgiára kérlelne téged velük négyesben?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Kuka, azonnal. Mondjuk szerintem az, hogy valaki ilyen igényekkel rendelkezik, az ilyen finom jelekből, elejtett megjegyzésekből már az udvarlás időszakában összerakható. Szóval nem érkezne "haza", mert nem lenne összeköltözés sem. (Sőt, kapcsolat sem.)
2021. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Örülnék.
2021. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Hirtelen ezzel beállítana, biztos nem lenne belőle semmi. Esetleg ha előre megbeszéljük, akkor mehet a dolog, de nem így konkrétumok elé állítva szó nélkül.
2021. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

A hirtelen sok mindent jelenthet. Lehet, hogy egyáltalán nem vagyok olyan helyzetben, állapotban, hogy szexeljek.

Ha ettől a résztől eltekintünk, lehet belemennék a párommal és egy ismerős párral.

2021. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Páros férfi tagját hazaküldeném, csaj jöhet egy édes hármasra. Régóta szeretném már két nővel egyszerre...
2021. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem olyannak ismerem őt, aki benne lenne ilyesmiben. Én sem egyeznék bele, ha ezt tenné, elküldeném őket, vagy én mennék el és szakítanék vele. Szégyenlős is vagyok, így nem vágyom a csoportos szexre. A félrekúrás és a swinger életmód pedig csak még inkább betesz egy kapcsolatnak, így nem lennék hajlandó erre.
2021. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Csomagolnék.
2021. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék neki, sőt elküldeném / elköltöznék. Kérlelje ilyenre az édesanyját... monogám kapcsolatra "fizettem" be, és ha még ilyen vágyai is vannak, normális ember előbb beszéli meg a párjával, nem odanyomja a másik párt, hogy szívem, most szedtem össze őket, légyszi orgiázzunk már.
2021. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire tartom őket érdekesnek, vonzónak, szóval nem mindegy, hogy ki a pár.
2021. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem vágyom ilyenre.
2021. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!