Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy hanytatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy hanytatok szex kozben?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szexnél nem.

Viszont egyszer ivás után (nem alkohol), mikor szoptam, egy kicsike visszajött.

Számomra nagyon ciki volt, de az akkori partnerem, nagyon rendes volt.


L

2022. febr. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

3 éve nyáron egy bográcsos-csülök pörköltet irdatlanul bezabáltam és gyorsan is habzsolva. lovaglás közben csak az egyik mozdulatnál annyit éreztem felkavarodott a gyomrom, mire a pasim megkérdezte minden ok, már vissza is adtam a csülköt.

Egyszer meg részegen orálozás közben telehánytam a srác farkát. Ő is tele volt, fel se tűnt neki, csak nyomta tovább a torkomra a farkát.

2022. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Pisilés, hányás is volt.

Előbbi amikor a párom nem nézett oda és mellényúlt. Utóbbi az első szopásomnál

24N

2022. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi az h mellényúlt?
2022. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer análoztam a barátommal, akinek hatalmas volt a pénisze. Na akkor rámjött a hányinger mikor elkapott kutyában és csak döngetett, tövig nyomva :( nagyon kellemetlen volt, egy szó sem jött ki a számon, nem tudtam mondani h hagyja abba. akkor vette ki, mikor látta és hallotta h összehánytam magam
2022. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!