Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, az első szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az első szeretkezés hogy zajlik nálatok mikor összejöttök egy pasival?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már szűz, csak végre van valaki, akivel nagyon szerelmesek vagyunk és azt akarom, hogy fantasztikus legyen minden.


1. Kérdés: Mit tanácsolnátok?

Maradjon rajtam aktus alatt valami szexi ruha? Pl: combfix, vagy szoknya stb.

Vagy legyek teljesen meztelen mert úgy is az első és látni akar mindenemet érezni minden porcikámat és összesimulni.


2.kérdés: Ti hogy csináljátok az első szexet mikor összejöttök valakivel. ( akár alkalmira is)



2021. máj. 10. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tervezem meg előre, nem görcsölök rá, ahogy alakul. Nyilván a higiéniára oda figyelek, adok magamra, kicsinosítom magam.

Nem tervezem meg előre hogy marad-e rajtam valami vagy sem, volt már hogy rajtam maradt a felső.

2021. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Próbáltam átküldeni a forgatkönyvet, de azt mondja a GYK, hogy túl hosszú, és nem engedi.


Pedig teljesen természetes, hogy az első szeretkezést minden másodperce meg van tervezve, így alig 5000 oldalas az egész.


(mondjuk a második szeretkezés 8000 oldalához képest semmiség, jó, hogy nem azt kérdezted)

2021. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy fantasztikus legyen, akkor engedd el ezt a tervezgetést. Jön minden ösztönösen, csináljátok ami jól esik.
2021. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!