Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az úgy rendben van, ha teljese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az úgy rendben van, ha teljesen elfogadom, ha valaki sok partnerrel volt együtt, viszont ez egy kizáró tényező nálam?

Figyelt kérdés

23/F

Tehát emiatt nem fogom lenézni emberként.

Legtöbben a kisebbségeket, mentális betegeket is így fogadják el, hogy amíg nem kell közeledni hozzájuk, addig minden oké.



2021. máj. 10. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen rendben van
2021. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Esküszöm, nem értem a kérdést.
2021. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert ez nem egy könnyű kérdés 2-es.
2021. máj. 10. 19:14
 4/10 A kérdező kommentje:
Vidd át egy élethelyzetbe. Ismerkedsz valakivel, alakul-alakul, bejön neked, véletlen szóba kerül ez, te elmondod, hogy 15 partnerem volt eddig. A másik ezen meghökken, de nem kezd el téged lenézni vagy ilyesmi, sőt, akár továbbra is szimpatikusnak tarthat, csak ez egy preferenciának nem felel meg számára. Így megszakad az ismerkedés. Emiatt elítéled őt, vagy ez rendben van?
2021. máj. 10. 19:20
 5/10 A kérdező kommentje:
15 csak példa, valakinek az 5 is sok lehet.
2021. máj. 10. 19:23
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Persze lehet ilyen, mondjuk szerintem elég gyerekes, de azzal vagy akivel akarsz.
2021. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

Én azt mondom, igenis gáz, hogy az alapján rangsorolsz embereket, hogy hány szexpartnere volt.

Ez azért elég durva tárgyiasítás, meg előítélet.

2021. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

A másik félnek feltételezve, ha szimpatikus is vagy neki elég komoly csalódást és lelki fájdalmat okozol.

Nagyon nem fair, de a te döntésed.

2021. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem ítélem el,hanem úgy vélem,hogy hibás a hozzaállása.

Miért?

Mert még mielőtt bárki felett pálcát törnénk érdemes a helyzetet,a valós okokat megismerni,megtudni.Én egy alapos ember vagyok,amikor döntéseket hozok.Ezt a partneremtől is elvárom.

Tehát ha valaki kezdeti ismerkedés során, alapos ismeretek,információk híján véglegesen tud dönteni,hogy folytatja e az ismerkedest vagy nem,az szamomra egy mínusz.Mivel vélhetően az élet más területein a későbbiekben is hasonló a hozzáállás.Nem ítélem el e miatt,csak nem vagyunk egymáshoz valóak.

Így végülis termeszetes módon oldódik meg a probléma.Ő nem akarja folytatni,de én sem.

2021. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem rendben van. Én sem jövök össze olyan pasival, aki előttem 25-100 pinába bedugta már a nyelvét, farkát. Nem nézem le érte, de gusztusom ettől még nem lesz hozzáérni.
2021. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!