Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól ciki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól ciki a szüzesség?

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 15:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
18f still singel :((
2021. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%

"Vannak egész életüket a betegek és szegények szolgálatára oda szánó emberek, akik EZÉRT lemondanak a házasságról. Ők is szüzek! Bocsánat, de így van."

Kérlek térj át a vallás kategóriába, ott értő fülekre fogsz találni. A papok botrányai pedig világhírűek, ne magasztald őket.

2021. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%

ha nem kis éretlen tini az ember, akkor nem úgy áll hozzá, hogy mikortól "ciki".


én inkább azt mondanám, hogy 25 éves kor felé nekem gyanússá válik, hogy van valami probléma az illetővel, lelli trauma vagy gát, vagy akármi defekt, ami ilyen sokáig gátolta.. (ok, lehet hogy vallásos megfontolásból akar házasságig várni, de mondjuk ilyen emberrel semmiféleképpen nem jönnék össze ateistaként, nagyon egészségtelen gondolkodásnak tartom az ilyet)

2021. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
26%
#5-ös! Siess mert lemaradsz a krumpliosztásról.
2021. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%

ó, 5ös gyorsan bannolva lett, rá akartam írni, hogy megkérdezzem, ugye troll-e, mert nagyon szomorú lettem volna ha ez komoly, de már nem lehet neki küldeni


"A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)"

2021. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
72%
23 éves szűzként mondom, hogy álljatok már le ezekkel a kérdésekkel, légyszi.
2021. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 1Léna ***** válasza:
32%

Csak annak ciki a szüzesség bármilyen korban, akár fiú akár lány, aki nem vállalja fel azt, hogy ő más mint a többiek. Aki azt gondolja, hogy ő akkor lesz valaki, ha olyan mint a többiek körülötte. Aki hamarabb akar szexelni, mint egy társkapcsolatot fáradsággal megalapozni. Akinek fontosabb a nemi vágyának a kielégítése, mint a szívének a békessége. Aki azt gondolja, hogy valakivel szexelni = szeretve vagyok.

A többiek követése könnyű, de magában rejti azt a veszélyt, hogy ha mások rosszul döntöttek akkor a követőik is rosszul járhatnak.

Lehetnek példaképeink, mégsem kell mindenben őket követnünk. Nem az a legfontosabb, hogy másokra hasonlíts, hanem az, hogy merd önmagad megélni a saját különlegességed, egyediséged.

A saját utad más mint a többieké. Ennek a megtalálása a saját értékeid felfedezésén át vezet, fáradsággal, nehézséggel jár.

Kívánom, hogy fel tudd fedezni a kiválóságaidat, és ne akard elveszíteni a szüzességed, hanem tartsd meg annak aki téged, egy egész életen át szeretne boldoggá tenni. Készülj arra, hogy lesz egy társad, akivel együtt minden nehézséget le tudtok küzdeni, akit nem a szexuális függősége irányít, inkább az igazi szeretet vezérel, aki értékel téged, és minden szinten szeretne kielégíteni.

2021. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Inkább hány éves kor alatt izgibb kérdés lenne
2021. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen szűz vagyok szimplán nincs kivel, másrész még nem vagyok annyira kész, ha lenne is egy lány nem tudnám vele azonnal hanem idővel amikor már magabiztos vagyok az illetővel meg sok minden +. 20F
2021. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonymousreview60 ***** válasza:
52%

#17: Nem. Mert még annak is ciki, aki tudja, hogy más, de nem tudja miért, és nem akar más lenni, csak nem sikerül. Vagy nem mer lépni, mert nincs önbizalma. Ő mit vállaljon fel? Azt, hogy nyuszi? vagy hogy csúnya? Vagy hogy sz@r a személyisége? (Ez utóbbiak maguktól jellemzően nem ismerik fel időben, a felismertetésre meg sz@rul reagálnak.) Szóval a f@szomnak sem hiányzott a másságom, csak leépíteni nem volt egyszerű.

41FHET

2021. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!