Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem olyan elfogadottak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem olyan elfogadottak manapság a szexbabák/szexrobotok, mint a dildók/vibrátorok?

Figyelt kérdés

A könnyebbség kedvéért, hogy ne kelljen mindig külön leírnom, most a szexbaba kifejezés alatt a már mesterséges intelligenciával ellátott szexrobot is értendő.

Tudom-tudom! Most jön majd az ezernyi komment, hogy csakis a pasik használnak ilyesmit és csakis lúzer lehet.

Ez nem igaz! Mert nem csak a pasik használnak szexbabát (vagy sexrobotok) mert a nők számára is készülnek férfi szexbabák!

Az hogy ezek az emberek mind vesztesek lennének, arról hosszasan lehetne vitatkozni!

De erre az érvre könnyedén lehetne mondani, hogy akkor minden nő, aki dildót/vibrátort használ azok mind vesztesek, akik képtelenek igazi férfit „szerezni” maguknak? Ugye hogy nem?

De ha már a veszteseknél tartunk. Végül is nem nekik készülnek elsősorban ezek a játékszerek?

Mindig lesznek kitaszított emberek! Legyen az vagy csúnya vagy mozgássérült, és még lehetne ezer dolgot felsorolni mi minden miatt alakulhat úgy hogy egy ember nem tud magának szexpartnert találni.

A nők „játékszereinek” már hosszú múltja van! Kezdetben azokat is ellenezték, de mostanra azok elfogadottá váltak. Férfi játékszerekből viszont kevés van, és a szexbabák mindaddig pocsék minőségűek is voltak míg meg nem jelent Matt McMullen cége a színen.

Nem akarok hosszan erről a cégről írni, aki akar nézzen utána! De ez volt az a cég is ami előállt a már mesterséges intelligenciával ellátott szexbabával is!

És persze rögtön „Szakértő” nők sokasága írogat nyilatkozgat arról mennyire káros lenne, ha elterjednének a szex robotok.

De én ezeket olvasva mindig azt kérdezem magamtól: Ha már szakértőnek mondod magad akkor miért feledkezel meg a legfontosabbról? Női játékszerből már ezerféle van. De most először az emberiség történelmében a férfiak számára is készült egy értékelhető játékszer, ami hasznos a mozgássérülteknek és mindenkinek, aki kitaszítottá vált…

Szakértőként támogatni kéne az efféle eszközöket. Mert kitaszítottak mindigis voltak és lesznek is.

És ez egyfajta megoldás…

Szóval, ti mit gondoltok erről?

Akik ellenzik miért ellenzik?



2021. máj. 22. 12:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha egy férfi ilyesmit használ gáz, hogy nem tud összejönni élővel. Ha meg egy nő használ ilyesmit, akkor is a férfinek gáz, a férfinem szégyenének van kikiáltva hogy egy nő ilyenekre van rákényszerülve, mert nincs férfi aki teljesítené a vágyait.

Nézőpont kérdése, de általában ezek a nézőpontok a nőknek kedveznek.

2021. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Az érvelés logikusnak tűnik 1 -es válaszoló. De akkor visszakérdezem azt, amiről már beszéltem. Mi lesz a ronda emberekkel! Mert igenis vannak ronda emberek! Mi lesz a mozgássérült emberekkel? Mert igenis vannak mozgássérült emberek! És most lehet azt mondani, hogy próbálkozzanak, próbálkozzanak! De ne legyünk álszentek! Mindketten tudjuk hogy ezek az emberek mindig is kitaszítottak lesznek…
2021. máj. 22. 13:11
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Általában minden új dolog ördögtől való a nép szemében és nem az fog ezen változtatni, hogy ezt itt kibeszéljük, hanem az idő oldja majd meg ezt a problémát, hisz évek múltán már megszokott, általános dolog lesz. Ami általános, az pedig biztonságos. Így működik az emberi elme. Fél az újtól, hisz az új kiszámíthatatlan és ezért lehetséges veszélyforrásként kezeli.
2021. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Én ezt értem. Nade egy magát szakértőnek mondó (nő) miért ellenez egy megoldást, ami megoldás a sérült emberek számára?

Nekik és sokaknak még…

Egy ilyen ember ne nevezze magát szakértőnek szerintem…

Mert egy valódi szakértő feladata szerintem az, hogy ha az a technológia hasznos egy társadalmi csoportnak akkor azt a szakértőnek támogatnia kell!

Mert az emberek a szakértőkben bíznak egy újdonság esetén! És csak akkor válik valami elfogadottá, ha azt a szakértők támogatják…

Ha ellenzik akkor nem lesz elfogadott…

2021. máj. 22. 13:40
 5/41 anonim ***** válasza:
95%

Eléggé furcsállnám ha egy pasiról kiderülne hogy szexbabára költi el a pénzét. Biztos arra asszociálnék hogy valami nincs rendben nála. Mindenkinek vannak stikkjei, de ez durva. Megijednék, menekülnék.

A vibrátor nem ugyanaz mintha egy szexrobottal szexelnék.

2021. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Oké értelek 5 ös. A kérdés miért nem ugyanaz? Ha egy pasi megtudná hogy van vibrátorod ő is gondolhatja azt hogy valami nem kóser nálad…

Vagy ez miért nem ugyanaz?

2021. máj. 22. 14:11
 7/41 anonim ***** válasza:
89%
Megrémiszt az emberiség fejlődése. Robottal szexelni.... lehet ezt szépítgetni, de ez nagyon cringe. Én maradok az embereknél.
2021. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
93%

#6 mert az csak egy játékszer. Nem egy szexrobot.

Ha lenne a pasinak egy műpuncija, igazából azt is furcsálnám mert szokatlan, de zavarni nem zavarna.

2021. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Én azt gondolom ez akkor lehet „rémisztő” ha azok is ehhez folyamodnak, akiknek amúgy nem lenne gond a partnerkeresés, mert dögösek és mégis ehhez folyamodnak…

Adódik a kérdés akkor egy dögös nő miért használ vibrátort? Az nem ijesztő?

2021. máj. 22. 14:19
 10/41 A kérdező kommentje:

Oh értem 8 as 😊

Ezen azért mosolygok…

Szóval a vibri az oké mert az befér a táskába. Viheted magaddal. De a szexrobot az nem mert hát meeert… szexrobot és kész! punk-tum? Ez aztán a NYOMÓS érv :)

2021. máj. 22. 14:26
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!