Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék elélvezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok, és elég félénk, ezért még soha nem volt barátom.

Próbáltam már többbször ujjazással és csiklóizgatással elélvezni, de eddig még nem sikerült. Még szűz vagyok, és még nem is szeretném elveszteni, az szokott felizgatni, hogy elképzelem, hogy egy idősebb férfi kinyal és a csiklómat izgatja, miközben magamnak csinálom. Ettől nedvesedni szoktam, de elélvezni még nem sikerült. Mit csináljak, hogy orgazmusom legyen?



2021. máj. 23. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Kezdhetnéd azzal, hogy a képzelgéseid nem a gyakorikerdeseken éled ki, mert elég unalmas.
2021. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nah, ez a tipikus privimágnes kérdés amire a pasik elkezdenek írogatni hogy majd ők biz' kinyalnak és attól tuti elélvezel :D


A gond az hogy rágörcsölsz a storyra és/vagy tudat alatti komplexusok blokkolnak (pl. lelkiismeret-furdalás a vágyaid miatt).

2021. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én némi plusz infót próbáltam kiszedni belőle :D De eddig zéró válasz
2021. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Kamukérdéseket legjobban ezzel lehet ellenőrizni.

Értelmes üzenetre sincs válasz.

Pedig a probléma nem megoldhatatlan, csak tudni kellene min akad meg.

2021. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
#4 nincs mit ellenőrizni azon ha már a (ál)kérdésről messziről üvölt mi volt a célja
2021. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb szerintem a zuhanyrózsa, feltéve ha komoly a kérdés.
2021. máj. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Erotikus masszázzsal például.
2021. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!