Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell elképzelni amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elképzelni amikor egy pár hármasozni akar egy harmadikkal?

Figyelt kérdés

Mielőtt egyből privátot dobnátok, nem kérek privátot mivel csak megfogalmazódott egy ilyen kérdés a fejemben és eszemben sincs ilyesmiben részt venni csak szeretnék képben lenni!!

Sok társkeresőn láttam, hogy van pl egy lány képe kint de írja, hogy "hármasozó pár" keresne harmadik bevállalós lányt.

Én valahogy nehezen képzelem el, hogy bárki önszántából szeretne szexuális kalandot úgy, hogy ők ketten elvileg egy pár és mégis valahogy mindketten akarnának egy harmadikat?

Hogy történne az aktus része?

A párok akik ilyesmit hirdetnek úgy gondolnak a harmadik partnerre mint valami slave és ezt élvezik és akár még a harmadik fél is?

Mennyire biztonságos ez a dolog?

Volt itt valakinek része ilyenben?



2021. máj. 28. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
igen, voltam már hármasban párral.
2021. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélik egymás között mit lehet mit nem, mi fér bele mi nem. Általában ha plusz pasit keresnek az 70%-ban full hetero alapú. Ha nőt akkor az meg min. 90%-ban női biszex.
2021. máj. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is szeretnénk a párommal egy bi lányt és ezt közösen beszéltük meg. Kívánom én is és ő is akár azt ha ő látja hogy velem mit csinál és fordítva. Valami kis pluszt képzelj el aktus közben, mint a vibrik és egyéb eszközök az elo segitsegben.
2021. máj. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!