Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rágerjedtem az anyósomra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rágerjedtem az anyósomra?

Figyelt kérdés

Szóval a csajom anyukájáról van szó.

csajom 25-éves, én 29. Az anyós fiatalon szült, még csak 42-éves. De gyerekek. Ilyen dögött. még nem láttatok. igazi milf, big csöcsök stb arcra is okés, de testre fúúú. esküszöm jobban bejön mint a csajom. tudjátok az az igazi érett dög kisugárzás.

most történt vmi amiből arra következtetek h bejövök neki. sztetek érdemes be kockáztatni és megcsinálni anyóst? ti meg tennétek?


2021. jún. 2. 03:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd a csajod rágerjed apádra, ahhoz mit fogsz szólni?
2021. jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Most írt a csajod, hogy előbb őt tanuld már meg rendesen kielégíteni.
2021. jún. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a csajodat meg majd az apád fogja dugni
2021. jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Csinald meg, de elotte szakits a csajjal. Nekem is volt egy anyosom, nagyon jo teste volt megbolondultam tőle, ha lehetett volna eselyem egybol ugrottam volna, de a csajjal szakítottam volna előtte.
2021. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És mi volt az a dolog, amit csinált az anyós, amibol arra kovetkeztetsz, hogy bejosz neki?
2021. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, ha majd egyszer találsz egy olyan lányt, akit igazán szeretni fogsz... ott fog ketté törni téged, ahol a legjobban fáj. A karma visszaüt.
2021. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora egy kétszínű alak, ösztönlény vagy. Nagyon remélem én is, hogy visszaüt ez rád pont akkor amikor nem fogsz rá számítani.

Ez ám a nagy szerelem részedről. Az ilyen csak használja a barátnőjét mint egy tárgyat. Jó volt eddig üríteni oda mi csak úgy, mert nem volt jobb akit felcsinálhattál volna. Gerinctelen vagy, gusztustalan.

Ha én ezt megtudnám a heréidnek annyi lenne mert rá taposnék párszor csak hogy érezd a törődést :-D.

2021. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!