Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az idősebb férfiak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak miért bírják tovább az ágyban?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy a korom béliek (20-25) kevesebb ideig bírják az ágyban (max 10 perc..) viszont bármikor összekerültem egy 30-40 év körülivel akkor 40 perc volt a minimum?

Mennyiségre és minőségre is sokkal jobb velük, ez miért van??


2021. jún. 11. 07:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

40+ férfi vagyok. megtanultam a nőre figyelni, a nő jelzéseit venni, és a szerint alakítani.

Sajnos nagyon sok huszonéves a maga elsülésére koncentrál.

2021. jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ha te mondod... 😜😅

Jó, hogy a klasszik mese is elhangozzon: mert tapasztaltabbak, és vàgyjàk a partner kielégülését is.


És most a valósàg: semmi köze a korukhoz, szimplàn magasabb szexuàlis kultúràval bíró egyedekkel duksz.

2021. jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Én 43 vagyok és a becenevem Ötperces Jimmy.
2021. jún. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom.
2021. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Mert nem csak magunkra figyelünk közben:)
2021. jún. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Ebben semmi önfényezés nincs, az idősebb férfiak pont ugyan tapasztaltabbak mint az idősebb nők!

Ha egy huszonéves összekerül egy 30-40 éves nővel "csodát lát és tapasztal".

Mindkét nemnél ugyan ez a helyzet, és ez így is van rendjén.

2021. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Azt ugye vágjátok, hogy nem amiatt élvezek el 5 perc alatt, mert nem figyelek a partnerre, hanem egyszerűen nem bíron tovább? 25f
2021. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

7# Azért élvezel el gyorsan, mert a kezedet a recskázásra meg a másik lehúzására használod!

Ha a gépedet nem lol meg egyéb gyökér játékokra használnád, hanem tanulásra is, akkor rájönnél, hogy amiben szenvedsz annak az a neve, hogy korai magömlés...

Na nem teszem meg neked azt a szívességet, hogy leírjam hogyan kell kezelni, dolgozz meg érte, keress rá, és tanulj...

2021. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

8as

7 éve élek szexuális életet, és nem tudok változtatni rajta ;) Lehet van akinél akarat kérdése és tudja kontrollálni, de nem mindenkinek van meg ez a képessége, elég durva, hogy sokan ezt nem értik meg.

2021. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert már közel nincs akkora vágyuk mint fiatal korukban.Nekem fiatalon ha huzat volt akkor is felállt irgalmatlanul fel tudtam izgulni így nagyon hamar el is mentem 40 felett meg már szinte nem is kívánom.
2021. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!