Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik, a szűk csajokkal jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, a szűk csajokkal jobb dugni nektek? És miért?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Jobban szorít, de sajnos mindegyik eléggé kitágul, ha jól benedvesedhik.
2021. jún. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Gizus! A vékonyabb vagy a vastagabb bankszámla izgat fel? És miért?


Józsi, 45, közmunkás

2021. jún. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nagy van, szóval a közepesen tágat szeretem
2021. jún. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ mit mond az ember szűknek és tágnak. A szűk nekem az, akinek végig érezni a rést, nem csak akkor amikor elélvez.

Vannak pózok amikor ez jobb, van amikor pedig az.

2021. jún. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán, volt olyan barátnőm, akivel konkrétan fájdalmas volt az orgazmus, annyira elszorított.
2021. jún. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég vékony a farkam, és ahogy tapasztalom, nem is nagyon elég a lányoknak már akkor, mikor nagyon felizgulnak és benedvesednek. De így is fogtam ki azért olyan csajt, akinek még így is alig ment be, annyira szűk volt. Kellemes volt, mert úgy szorított szinte, mint a kezem, de volt, hogy fél perc alatt elmentem, annyira ingerelt. Szóval inkább legyen kicsit tágabb, mert ha túl szűk, akkor nem bírom visszatartani a magömlést, plusz nehéz a behatolás.
2021. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!