Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexuálisan vonzódom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonzódom az unokatestvéremhez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tehetek róla, de rendkívül vonzódom a lány unokatestvéremhez. Én 21 vagyok, ő 16. Korához képest sokkal fejlettebb testileg, mint a társai, nagyon jó, formás alakja van, nagy melle, szép arca, szóval összességében egy nagyon dekoratív lány. Mindig nagyon szoros kapcsolatunk volt, sokat ölelkezünk, fogjuk egymás kezét, sőt még az ölemben is szokott ülni. Mivel nincs barátnőm, és amúgyis eléggé könnyen fel tudok izgulni, nem tehetek róla, de nagyon sokat fantáziálok kettőnkről, sőt már ahogy írok erről, már most is kezd merevedni a szerszámom. Nagyon kínosan és rosszul érzem magam ettől, de egyszerűen nem tehetek róla. Megoldás lenne ha nem lenne annyi testi kontakt, de mivel szeretem őt, megbántani sem szeretném, hogy ellököm magamtól, vagy elutasító legyek vele. Azt meg mégsem mondhatom neki, hogy figyi ne ülj már az ölembe, mert feláll tőle a farkam, szóval értitek. Vagy nyilván másik megoldás egy barátnő lenne, akivel kiélhetem a vágyaimat, de sajnos most nincs kilátásban. Valami ötlet? És kérlek ne legyetek rosszindulatúak, hiszen változtatni szeretnék rajta, mert számomra is irtó kellemetlen.

2021. jún. 25. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De, mondhatod neki. Amúgy akár még össze is házasodhattok, úgy tudom, ez már viszonylag távoli rokonság.
2021. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem mondhatod. Sőt, ha annyira jóban vagytok, jobb is az őszinteség
2021. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyen, egyikhez én is vonzódom testileg, csak sajnos ő hozzám nem 😩
2021. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-es: Én nem akarok tőle semmit, házasságot meg végképp nem, hát milyen szégyen lenne már az egész családnak.
2021. jún. 25. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Miért nem dugod meg? Nincs abban semmi rossz


A többi pleb véleménye meg kit érdekel

2021. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon kamu gyanus a történeted!! "Azt meg mégsem mondhatom neki, hogy figyi ne ülj már az ölembe, mert feláll tőle a farkam" Miért kellene ezt mondanod? Ha igaz a mese, azt gondolod, hogy ezt ö nem érzi a seggével? Ha meg érzi, akkor azért csinálja, hogy fölálljon neked és végre szolj neki valami értelmeset!
2021. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu a sztori. Sajnos. Egyébként szerencsémre nem teljesen az ölembe szokott ülni, hanem a combomra pl, ott meg ugye nem érzi.
2021. jún. 25. 22:59
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Írj privit. Segítek volt nekem is hasonló. Nem megoldhatatlan.
2021. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kovpet ***** válasza:
70%

"milyen szégyen lenne már az egész családnak"


Ezt a gondolkodást. Középkor...

2021. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"milyen szégyen lenne már az egész családnak"


Akkor azt nem értem mi a fenét erölködsz.

Egyértelműen troll

2021. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!