Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Megéri hosszútávon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megéri hosszútávon a Stripchattel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Adott vagyok én, aki tegnap kezdte el a munkát ezen a Stripchaten. Van már valamennyi webcam model tapasztalatom, de gondoltam a jelenlegi oldal ahol fent vagyok amellé még felregisztralok egy másikra. Az lenne a kérdésem, mivel szinte alig kerestem valamit meg a nézők is 3-5en voltak összesen, hogy megéri energiát belefektetni? Jobb lesz idővel? Nyilvan nem vártam csodát első 1-2 nap, de csalódott vagyok.. Megköszönném, ha valaki tudna segíteni.

2021. jún. 25. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj és tudok segíteni
2021. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészíténém a kérdésem, hogy esetleg van valami beállítás ami fontos lehet hogy minél többen nézzenek? Mert látom, hogy új modelleket már egyből 1000en néznek meg ilyenek. Új nagyon még nekem ez az oldal.
2021. jún. 25. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Undorító bizniz, hosszútávon megöli a lelket.
2021. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Undorító bizniz, hosszútávon megöli a lelket."


Csinálom egy ideje, és ugyanaz az ember vagyok. Persze nem vagyunk egyformák, ismerősöm aki egész másból tett nagy vagyonra szert rövid idő alatt (emberek által normálisnak ítélt munka), és kifordult önmagából.

2021. jún. 25. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Igen,és mi a neved?:D

20/F

2021. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdetnek 3-4 oldalon dolgoznék párhuzamosan és úgy egy hónapig tesztelném őket, különböző időpontokban, legalább 5 órás online jelenléttel naponta.

Amelyik oldal megy, azt megtartanám, amelyik nem, ahelyett keresnék másikat.

Webcam modellként 4 dolog fontos: A külsőd, az előadásod színvonala, a nyelvtudásod és a felszerelésed. Ha nem tudsz keresni, meg kell vizsgálni, melyik ponton kell/tudnál javítani.

2021. jún. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!