Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, akiket már fenekeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiket már fenekeltek el (rendesen), hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Én most mentem bele, hogy egy barátom elverjen. Érdekel a téma, fantáziáltam is róla, de úgy rendesen még nem kaptam ki...

Mindenképp ki akarom bírni, tudom, hogy fájni fog.

Viszont a kérdésem inkább arra vonatkozik, hogy milyen érzés levetkőzni más előtt úgy, hogy nem lesz szex, milyen odatartani a feneked kitárulkozva úgy, hogy tudod, hogy fájdalomra számíthatsz, ilyenek. :)

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2021. júl. 6. 14:37
1 2
 11/13 Sszandika13 ***** válasza:
91%
Én kifejezetten szeretem ha csinálja a párom. Nagyon betudok tőle indulni! :)
2021. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%
En az exemmel azt vettem észre, hogy szeretem, ha kicsit bedurvul velem. Pedig soha nem gondoltam volna magamrol. De idorol idore azt vettem észre, izgat, ha néha megpofoz sex kozben, vagy akár van hogy átkopott a számba, és néha a kezével vorosre fenekelte a fenekem. Kicsit fájt és utána csípett kicsit, de nagyon benedvesedtem tole mindig. De mi csak igy kézzel pár csapkodást csináltunk. Soha nem gondoltam volna, de bejott ez a kicsit alárendelt szerep. Aztán más okbol kifolyolag végetért.
2021. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%
Jó érzés, eleinte nagyon fáj, de ahogy egyre több ütést kapok, egyre jobban zsibbad a fenrkem. A végére már csak a pálca suhogását meg a meztelen bőrömön pattanását hallom. Katarzisszerű élményt ad, a végére teljesen eufórikus hangulatba kerülök. Pár óra múlva a zsibbadás megszűnik, akkor nagyon szenvedek egy-két napig, ekkor mindig megfogadom, hogy soha többet. . Pár hét múlva már hasalok az alkalmi deresre, a következő adagért. Nem tudok nélküle élni!
2021. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!