Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki perverz, az élete végéig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki perverz, az élete végéig perverz marad? Tudom, h relatív a perverzitás, kinek mi. De pl.anál szex folyton, tobbesek, pisiszex , plusz szadizmus.. folytathatnám. Szóval ezek a perverziok egy emberben élete végéig ott lesznek?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 23:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Na jó, de nézzük reálisan a dolgokat. Nekem tökéletes lenne egy olyan nő, aki folyton fenékbe akarná, én állati boldog lennék úgy, hogy mindig anál van, és a puncit akár hanyagoljuk is. De ahogy mondtam, ilyen nővel még nem volt dolgom, közel se. Tapasztalatom szerint már az is nagy dolog, ha egy csaj tényleg szereti az anált legalább több kevesebb rendszerességgel...
2021. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Az elmúlt 20évben nem kopott semmit a dolog bennem...csak finomodott 😅😄😉
2021. júl. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem életem vége után is az leszek... :D
2021. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos megmarad mindig 48f és fiatalon is pl; anál mindig is izgatott ! Ami korábban fétis az későbbiekben is az lesz!
2021. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A rövid válasz: igen.

Hosszabban: Sőt a korral a szexet szerető emberekben tovább nő a kíváncsiság, új dolgok izgalma stb, szóval inkább nő a lista.

Az viszont egy más kérdés, hogy ezek között számos olyan dolog van, ami ugyan életed végéig izgat(na), de megtanulsz nélkülük élni, elnyomni az ilyen vágyakat. De ettől nem múlik el.

2021. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán, de nem biztos.
2021. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mert ez folyamatosan változik. Tehát fiatalabban a lightosabb dolgok most pedig már elég bátor vagyok kipróbálni ezt azt.
2021. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!