Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretnék felpróbálni egy női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék felpróbálni egy női bodyt fiuként, de nem tudom hogy csináljam. Szerintetek? Több lent

Figyelt kérdés
Szóval fel akarok próbálni egy női bodyt, viszont nem tudom hogy csináljam. Félre értés ne essék, teljesen heteró vagyok, ez az egy dolog izgat. Menjek be egy boltba és csak úgy vigyek be egyet magammal a próbafülkébe? Ti hogy csinálnátok?

2021. júl. 8. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Ha heteró lennél, eszedbe sem jutna…
2021. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Miért ne?!

Én is hordok ilyen bodyt, igaz ez sima pamut body, olyan mint egy atléta alsóval egyben, nincs ebben semmi különös!

Télen meg hosszú ujjút hordok nagyon jól védi amúgy a derekat.

Nagyon jó, kényelmes viselet, imádom..

2021. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én felpróbáltam egyszer a barátnőmét, de ez lányokra van szabva, elég kényelmetlen volt odalent, nincs hely a pélónak meg a zacsinak

Egyébként szerintem tök jó találmány, hogy nem csúszik fel, utálom hogy az ingemet hiába tűröm be felcsúszik, férfiaknak is gyárthatnának ilyesmit

2021. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Háááát elég furán fognak rád nézni a boltosok ha be akarod egyedül pasiként vinni a próbafülkébe a bodyt 😅 Azt fogják gondolni meg akarod bugázni és/vagy fehérnemű fetisiszta vagy aki bele akar recskázni, szóval nem valószínű hogy ha a boltos látja akkor hagyni fogja. S ahogy fent is írják, ha nem kimondottan ffi bodyt veszel valamelyik szexshopban (azt viszont nem lehet felpróbálni csak megvenni) akkor nem nagyon lesz hely a zacsinak, pélónak.
2021. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd be több ruhadarabbal együtt. Ha a kiválasztásnál lebuknál, mondhatod hogy a barátnődnek vásárolnád. Vannak olyan fazonok amiknél ágyék környékén széles az anyag. Annál esélyes hogy elfér a csomag. De sok olyan fajta van, amiből kicsúszik oldalra.
2021. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az About you-tól szoktam rendelni ilyen full pamut bodykat. Ha nem akarsz vacakolni a boltal.

[link]

Nekem ennek a bodynak nincsen párja, olyannyira nincs hogy alváshoz is csak ez...

2021. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

New yorker, H&M stb boltokban a kutyát se érdekli miket viszel. Én vittem már be női leggingset, ruhát, cipőt stb, senkit se érdekelt. Utána ott hagyod és azt hiszik az előtted lévő hagyta ott.

A női divat boltokban (Zara stb) azért elég furán veszi ki magát ha férfiként egyedül mész be a próbafülkébe. Ha van ott épp eladó (márpedig sokszor van) esélyes h gyanút fog

A kis ruhaboltokban viszont teljesen esélytelen. Nem mondom h kidobatnak, de nagyon csúnyán néznek, esetleg megjegyzéseket tesznek.

Viszont tök érdekes, mert amikor nőnek öltözve mentem be (cross-dresser vagyok) akkor máris nagyon nyitottak voltak és segítőkészek. Mivel egy-két ruhából extra méret kell még segítettek is. Ugyanez volt a cipővásárlással. Persze ez 10 éve volt. Azóta már neten rendelek mindent, úgy elkerülöm a kiváncsiskodást

2021. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!