Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy nincs G...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nincs G pontom/ erogén zónám ami orgazmust okoz?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen megyek el. Általában csak akkor ha én vagyok felül és ott tudom a csiklóm dörzsölni. ( Kicsit leírva így hülyén hangzik)

De így se mindig.

Más pózokban egyáltalán nem.


Jól esik a szex,de orgazmusom ritkán van.


Nem tudom miért, csak én vagyok ilyen szerencsétlen?


Bőven elmúltam 18 már 2x is így azt se lehet mondani, hogy alakul.



2021. júl. 9. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

legtöbb nőnek nehezebben van hüvelyi orgazmusa, vagy nem is érik el soha

csikló orgazmus mennyire könnyen vagy, ha simogatod magadat, esetleg párod simogat, vagy nyal?

2021. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A nők többségének NINCS hüvelyi orgazmusa (kevesebben vannak akiknek van), teljesen felesleges hajtanod. Már megtaláltad azt a módot, utat ahogy el tudsz jutni a csúcsra, teljesen felesleges görcsösen hajkurászni más módozatokat. Senki sem fog bizonyítványt, oklevelet osztogatni az orgazmus-típusodért, neked és a partnerednek szól, inkább élvezzétek a szexet!
2021. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Hát én inkább azt mondanám, hogy a párod a szerencsétlen.

Ha már magától nem jön rá hogy hogyan okozzon neked örömet akkor beszéljétek meg hogyan jó neked.

Több előjáték és egy vibrátor csodákra képes.

2021. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Számomra hihetetlen, hogy egy 30+-os nő ilyent kérdez. Az a korosztály azért már ismeri a testét, illetve a női test működését és nagyon jól tudja, hogy mivel a hölgyek gyönyörérzetének a felelőse a csikló, ezért nem véletlen, hogy annak izgatása során a legkönnyebb eljutni az orgazmusig.

Nem te vagy szerencsétlen, hanem így működik egy nő. A lepedőmarkolászós hüvelyi orgazmusok leginkább a női magazinokban és az erotikus novellákban léteznek.

2021. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem a párom szerencsétlen maximum te. Úgy hogy inkább ide se írtál volna.


Tudod néma gyereknek...de én mondom mit hogy egyáltalán nem az ő hibája.


Nem vagyok 30+os egyébként csak próbáltam jelezni, hogy 15 éves sem vagyok aki most fedezi fel a testét ennyi


Bár sejtettem a gykra kérdést nem kell feltenn.

2021. júl. 10. 08:32
 6/10 A kérdező kommentje:

A kérdés arról szól, hogy ÉN és a PÁROM is tudja nekem mi a jó, de ritkán van orgazmusom.

Mással is van ilyen vagy nem.


Ez lett volna a lényege.

2021. júl. 10. 08:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Leszbikusok és perverz pedofil leveleket se kérek, hogy kislánykoromban maszturbáltam-e...
2021. júl. 10. 08:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha kicsit keresgélsz itt az orgazmus témában látni fogod mennyi nő panaszkodik erre. Szóval nem te vagy az egyetlen. De ahogy már korábban is írtam nem a G ponttól, ami vagy van, vagy nincs ( lehet ez is csak egy városi legenda) kell várni a csodát, hanem a partnerednek, ha orgazmusra vágysz a csiklódat izgatni, ahogy te is szoktad magadnak. Pont ezért fontos, hogy maszturbálni szoktál-e, hogy rávezesd a párodat, hogy számodra mi a jó, hogy szoktad magadnak csinálni, hogy elélvezz.
2021. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj. Úgy gondolom picit rá vagy görcsölve a témára. Csinálj@tok úgy ahogy neked jó, engedd el magad. Esetleg használj játékszert amivel izgatod aktus közben a csiklód. Nekem a szívó hatású kimondottan csikló izgató kütyü jön be, de ezer fajta van.
2021. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megnézem majd köszönöm.


Engem csak annyi idegesít, hogy tudom mi a jó és mégse megy mindig. Lehet akkor jobban bevagyok a munka és x dolgok miatt stresszelve és nem tudom 100% ban átengedni magam.

2021. júl. 10. 12:04




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!