Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lábfétisesek mit látnak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lábfétisesek mit látnak egy lábfejben ami annyira vonzó?

Figyelt kérdés

Ítélkezés nélkül kérdezem. Ma rajtakaptam egy férfit a tömegben, ahogy női lábfejeket fotózgat és kíváncsivá tett. Komolyan egy idegen női lábfej örömet fog okozni neki otthon?


Furcsa módon eddig az összes lábfétises akivel találkoztam kissé beteges volt. Ők mintha mások lennének, mint az egyéb fétissel rendelkezőek. Kevésbé tudnak uralkodni magukon, kevésbé tudják leplezni.


2021. júl. 10. 19:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem válogatás nélkül fotózott. Fiatalt, öreget, szépet, csúnyát..
2021. júl. 10. 19:32
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Fogalmam sincs mit látnak benne. Viszont ha belegondolsz, van benne ráció hogy ilyenkor nehezen türtőztetik magukat, elvégre a nők jó része ilyenkor mezítláb jár, egy lábfétisesnek olyan lehet mint másnak a nudista strand tele modellekkel :D
2021. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
A savanyú, orrfacsaró talppárna illatot, a zárt cipőbe beizzadt verejtéktől felpuhult sárgálló bőrkeményedés árasztotta mámorító savanyú, ecetes illatot, a vízgójagoktól dimbes dombos talp zamatának nincs párja.
2021. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez valóban beteges.De egy szép és ápolt női láb az már alapból szexi.
2021. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
lábfétises vagyok, de nem szoktam senkinek a lábát fotózni. Maximum oda-oda pillantok, ha valakinek tetszik a lábfeje. Az a baj, hogy a lábak nekem vannak annyira izgatóak, mint egy punci. Más pasi is biztos kapva kapna az alkalmon, hogy megnézzen egy nőt akin nincs bugyi és látszik mindene én ugyan így vagyok csak a lábakkal. :D De igyekszem úriember módjára kezelni a szitut és nem bámulom senki lábát.
2021. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Lábfétises vagyok, de nem ertek én sem egyet a fotóssal.

Nekem nagyin tetszik a női lábakban a nagyságuk, a formájuk, a bőr általi színük, az, hogy hajlékonyak, és pl. hogy veszélyesek tudnak lenni (rúgás).👣

2021. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vékony bokán az a kis ér.... De nem fotóznám én sem
2021. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A lábujjak kis rései amikor szétfeszited hogy behatolj a nyelveddel és amikor már bekaptad a nagylábujját körbe szopizva... nagyon fincsi
2022. febr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!