Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ezt a fantáziát, hogy érhetném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a fantáziát, hogy érhetném el?

Figyelt kérdés

Egy ideje különböző szexuális fantáziáim vannak és egyet talán nem is olyan esélytelen megvalósítani.

Sokszor elképzelem, ahogy szokásosan fel vagyok öltöve sima farmer naciban, rövid ujjú pólóban úgy ahogy eleve utcára mennék. De a bugyi nem lenne rajtam csak a nadrág fel. Valahol ahol nem láthatna senki, mert nem szeretnék lebukni de izgató, hogy mégsem a házban csinálnám, valamihez neki dörzsölném a puncimat nadrágon keresztül észrevehetetlenül vagy akár néha letolom és úgy de félig fenn marad a nadrág.

Tényleg nem szeretném ha bárki így meglátna de közben jól is esne egyedül dörzsölgetni.

Valahol lenne erre lehetőség ahol kb. senki nem jár és így pár percre akár valaminek neki dörzsölhetném és közben fogdosnám magam?

Ilyenekre gondoltam mint erdő esetleg, erdős rész bár itt az eltévedés a veszély..másra hirtelen nem tudok gondolni ami úgy nem sértené meg a puncimat se olyan felület lenne.

Nem kérek privátokat csak is a kérdésre válaszokat.



2021. júl. 11. 03:50
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Az első kanyarban visszafordulnál, mert olyan kényelmetlen farmerban lenni bugyi nélkül. De ezt minden nő tudja...
2021. júl. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.akkor max más féle nadrágban ennyi.
2021. júl. 11. 04:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzésre figyelj oda. Nem mindegy, hogy mihez dörzsölöd oda a puncid.
2021. júl. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

3 lehetőséget látok:

1, kerékpározás;

2, mászóka, régi szőnyegporoló;

3, ismerőst megkérni, hogy a "cuntbusting"-ot gyakorolja rajtad mezítláb.

2021. júl. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3.ez is igaz!

4.köszii!

2021. júl. 11. 06:00
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Én a természettel, s az elhagyatott helyekkel (padlás, pince, romos és üres épület) vagyok valahogy így, mint amiről a kérdező beszél.


Ha ilyen helyen vagyok egyedül, akkor rögtön feláll a férfiasságom, s önkielégenem "kell" :)



Az én javaslatom, hogy ne tervezzél konkrét konkrét cél-helyet. Öltözzél fel, ahogy tervezed, bugyi nélkül, kényelmes naciban, és spontán keress olyan helyet, ahol megvalósíthatod a tervedettttt.


Baráttal megbeszéni, hogy segítsen benne?

2021. júl. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6.nincs barát :/
2021. júl. 11. 06:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretsz beszélni erről a fantáziádról? Az, hogy írsz róla és olvasod a válaszokat, az felizgat?
2021. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Budapesti helyeket tudok. Írj!
2021. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!