Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Egy sikamlósabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy sikamlósabb kérdés után általában hány privát üzit kaptok és miket írnak?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 12:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget
2021. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
34%
Látom egy 80%-os megsértődött.
2021. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
3-5 körül. Általában kamu ürüggyel írnak aztán kiderül, hogy perverz hányások és csak kiakarják verni.
2021. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

Valahogy nehéz elhinnem, hogy napi 5-10 kretén betalál titeket, de licitáljátok csak túl egymást.

Nagy ritkán rám is írnak nők, de vagy cigány vagy 3 gyerekes anyuka. :"D

28 évesen nem biztos, hogy ilyenekre vágyom.

2021. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Választól függően 5 és 15 között. Hol a szexuális életemről érdeklődnek, hol ajánlatot tesznek, hol a külsőmről kérdeznek, hol farokképet küldenek. Egyik szánalmasabb, mint a másik.
2021. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%

kivancsi lennek, hogy ilyen farokkuldozgeto mit erez/gondol mikor elkuldi a farkat? hogy most erre valaki raugrik? :)


F vagyok nehogy kuldjetek:)

2021. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk meglepő módon farokképet még én sem kaptam, engem csak olyanok találtak meg, akik előzőleg tisztességtudóan megkérdezték kérek-e. És meglepődésemre amikor azt mondtam, hogy nem, nem is írtak többé. Amúgy ez pont egy olyan fétis amit soha nem fogok megérteni...
2021. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Naponta ennyi paraszt talál meg titeket? Mert ha igen, akkor van egy olyan sanda gyanúm, hogy napi szinten teszitek ki a csücsörítős, pucsítós képeket magatokról. Munkatársnőm nagyon jó nő, de érdekes, őt elég ritkán találják be parasztok. Lehet kettőn áll ám a dolog itt is, mint minden másban.
2021. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdésből arra következtetek, hogy a gyakorikérdések oldalon található privát üzenetre utalhatott a kérdező. Ide pedig nem töltök fel csücsörítős, pucsítós képeket (sőt megjegyzem rólam még szüleim közösségi oldalán sem található kép, szóval a sanda gyanúd nem állja meg a helyét, nálam legalábbis biztosan nem)
2021. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Azért ez elég szomorú... Én is férfi vagyok, de mégsem értem a dpic-ek lényegét. A vicces az, hogy egy heteró (még csak nem is meleg) kérdésemre én is kaptam már farok képet, pedig a delikvens tudta, hogy férfi vagyok.

Amúgy titeket megviseltek/megviselnek ezek az üzik (képek), vagy már megszoktátok?

2021. júl. 12. 16:07
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!