Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon beteg ha mindig erőszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg ha mindig erőszakos szexről fantáziálok?

Figyelt kérdés

Maszti közben is azt képzelem vernek, bántanak. Ez normális? Mitől alakulhatott ki?

23/N



2021. júl. 14. 19:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Amíg csak fantázia, addig teljesen normális.
2021. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Én is így vagyok, nem hiszem, hogy beteg lenne.
2021. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem nagyon beteg. Az, hogy kinek milyen szexuális perverziója / fétise stb hogyan alakul ki, azt senki nem tudja.
2021. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek van fétise úgyhogy normális az már más kérdés hogy valóban izgat vagy csak a fantáziálsz!
2021. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
33%
Én meg nagyon domináns vagyok. Imádom a szexben a legjobban használni. Hogy azután magamhoz emelhessem. F, 39
2021. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Én is erről fantáziálok nem tartom betegesnek,fantáziálni bármiről lehet átélni nyilván nem szeretném.Erős sub hajlamom van,talán neked is.
2021. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%

én férfiként meg is éltem partnerekkel ilyen dolgokat, több partnerem is volt, szerintem nem beteges, de azért jó tudni hol a határ mind2 fél számára


durva alázás még belefér, de nálam a véres és durva dolgok nem játszanak, meg elég perverz vagyok, de vannak tabuk is


annyi a titok, hogy megfelelő partnert kell keresni

2021. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%

Nem beteg, teljesen normális dolog.

Lehet csak fantázia szinten izgat, lehet hogy a szexben is. Ezek nincs semmi gond amíg van egy normális pasid és nem okoz maradandó károsodást. Az lenne a baj ha már a mindennapi életben is igényelnéd ezt.

2021. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
És ez neked milyen érzést ad fantázia szinten?Mert ha jó akkor semmi gond… az hogy mitől alakulhatott ki azt nem tudom,de amíg fantáziálsz róla addig baj nem lehet…
2021. júl. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
35%
AZ a beteg hogy 23 éves nőnek adod ki magad.
2021. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!