Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak szerintem elképesztően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem elképesztően igazságtalan, hogy a nők simán meg tudnak élni a testükből, még akkor is ha átlagosan néznek ki, míg a férfiak jó kinézettel sem?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 10:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

az biztos, hogy te az eszedből sem tudnál megélni :D


miért annyira jó az, ha valaki gusztustalan dolgokat kell műveljen a pénzért? menj köpd magadat szembe a tükörben és hasonlók, hogy érezd kicsit a helyzetükben magadat azoknak akik ilyenre vannak kényszerülve, mert "hurrá milyen jó nekik"

2021. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
Nincs ebben semmi igazságtalanság, egyszerűen férfiprostituáltra kisebb a kereslet
2021. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

1

Vannak akik önkéntesek...

2021. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

miért igazságtalan?

te is mehetsz pasikat szopni, seggbe dugatni magadat, mi tart vissza?


regelj be 1-2 ilyen weboldalra és nézd meg vajon rád mennyire van kereslet, aztán meglátod valós e az állításod

2021. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem olyan jó az se ha a testedből élsz. Én próbáltam rövid ideig és nem volt jó. Lehet egyszerű pénznek tűnik de ezzel saját magadat kezded el tárgynak nézni. Na meg mindenki más is.
2021. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem csak a prostikra gondolok… manapság egy nőnek már azért is fizetnek hogy megmutassa neten a p!!náját….
2021. júl. 21. 11:02
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Mutogasd te is nyugodtan a kid pöcsöd, meglátjuk érdekel-e valakit
2021. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Miért igazságtalan? Ti akartok annyira szexelni, vagy ahogy írtad képet látni, hogy fizettek érte. Szóval ezért csak a férfiakat okolhatod, hiszen ha nincs igény akkor nem csinálná egyikünk se.
2021. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Miért igazságtalan hogy a gazdag szülők gyerekei mindent a s.ggük alá kapnak, nekem meg kőkeményen meg kellett dolgoznom mindenért? Háborogni sok mindenen lehet, de attól még nem fog változni semmi. Ne másokkal törődj, hanem a saját életeddel, azon meg te tudsz változtatni.
2021. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon is igazságos így.. 😜

L

2021. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!